Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, hanyadik barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hanyadik barátnőtöket vettétek végül feleségül?

Figyelt kérdés

A kapcsolatotok a volt és a mostani pártokkal/párjaitokkal (eljegyzés előttig) mennyi ideig tartottak?


Komolyak voltak vagy csak futó kalandok?


2018. júl. 30. 14:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
96%

Rizsa ez mind amit te itt összeírsz.

Egy igazi férfi nem a puncik felpróbálásától igazi férfi.

Az igazi férfi nekem az, aki megválogatja kibe teszi bele, válogatós nők téren, a munkájának és a hobbijának él, nem pedig annak hogy házasság előtt minél többet próbáljon fel. Én egyébként meg is találtam ezt a férfit.

2018. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom honnan veszik egyesek, hogy a nők kíváncsiak, hogy egy pasi miért kormolja ki az egész várost, de engem fiatal nőként kifejezetten taszítana egy olyan férfi akiről köztudott hogy megvolt neki a fél város. Undorító, nem hogy még a kíváncsiság vezéreljen hogy kipróbáljam. Ez mind csak legenda.
2018. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Így van, én se tenném (tettem volna) szét olyannak, akiről híre megy, hogy a legyet is röptében, nem kell nekem mindenféle nemibaj, sorszámot tépni is megalázó stb... nyilván mondjuk vannak olyan nők, akiket ez kíváncsivá tesz. De ugye mivel te főként ilyenekkel akadsz ezek szerint össze, ne csodálkozz, hogy még nem találtál olyat, aki mellett érdemes megállapodni :D ezek között nem is fogsz.

Amúgy az exem ilyen, mint te. Nem, kapcsolatban sem bírt soha hűséges maradni. Én voltam az első barátnője, egy ideig normális volt, aztán rájött, hogy sok csajnak tetszik, és nem bírt magával. Mindig próbált hűséges lenni, mindig mondta, hogy ez most más, most hű de szerelmes, és komolyan veszi, sose sikerült. Persze mindig lelki beteg volt, mikor ki lett dobva. (Fura módon jóban maradtunk, azért tudom, milyen az utóélete). Amúgy annyi idős is, mint te, 29 éves.

Asszem a 19es voltam.

2018. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%
Öhh, ja, én spec férjnél vagyok immár 5 éve, és nem, nem érdekeltek a pinavadászok. A férjem se az a típus, sose volt, tudom, mert ismertem már sok éve, mire összejöttünk. Az exem elég volt ahhoz, hogy lássam, hogy aki ilyen, az ilyen is marad. Amúgy én elhiszem neked, hogy komolyan gondolod, hogy ha lenne kiért, megváltoznál. Ő is komolyan gondolja, csak mégse sikerül soha.
2018. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

29F-nek. Ilyen nők közt soha nem is fogsz olyat találni. Ha folyamatosan a pelyva közt kotorászol, nem találsz magot sem.


házas 29N

2018. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%

A felesegem a 2.

Az 1. kb 2 honapig volt meg, utana hosszu ideig nem volt senkim csak randizgattam, probaltam ismerkedni.


Kicsivel tobb mint 1 ev jaras utan hazasodtunk ossze es hamarosan unnepeljuk az elso hazasagi evfordulonkat :)

2018. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
15%

"Egy igazi férfi nem a puncik felpróbálásától igazi férfi"


De, attól férfi. A GYIK-es tévtanításokkal ellentétben a valoság máshogy működik.


A puncikat próbálgat fel, azt óriási tisztelet fogja övezni a pasik körében, tanácsainak pedig hitelt adnak. A nők pedig érdeklődni fognak utána, hiszen kívancsiak lesznek rá, hogy ki ez a férfi, aki olyat tud tenni, amit az átlag pasi nem.


A velemenyetek ugyanolyan tévtanítás, mint amikor azt tanácsoljátok a sikertelen pasiknak, hogy adják le az igényeiket, és legyen együtt olyannal, aki nem is tetszik neki.


Jelenleg egyebként semmi bizonyíték nincs arra, hogy a GYIK-es közösség tanításai helytallóak lennének. Ha így lenne, akkor a jóslat szerint utálniuk kellett volna a nőknek, amikor egy sértődött csaj elterjesztette, hogy ne álljanak velem szóba a nők, mert kihasználom őket.


A jóslat azonban hazugságnak bizonyult, mert épp az, hogy az ellenkezője történt: az érdeklődés közeppontjába kerültem, és több lánnyal kerültem kapcsolatba mint korábban.


Ez pedig olyan erős bizonyíték a kezemben, mint amilyen a Tiktaalik felfesdezése az evolúciotagadókkal szemben.


A GYIK-es jóslatok rendszerint hazugságnak bizonyulnak, mert sosem az olyan előrejelzések következnek be, amit itt mondanak. Azt tanácsolom, hogy nézzetek kicsit magatokba, mielőtt véleményt mondotok.


29/F

2018. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
95%
Én spec szintén a saját tapasztalatomat írtam le, de ne zavarjon.
2018. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, majd 40-50 múlva térjünk erre vissza. Ugyan a sok partner mit kompenzálhat... Egy férfi, akkor is férfi, ha egy nővel volt csak, ez teljesen mindegy.
2018. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

29-es:


Almási Kitti írt egy fejezetet az egyik könyvében egy emberről, akinek a felesége volt az egyetlen nő az életében. Tessenek elolvasni, mit okozott ez az életében, mennyire volt "férfias", nem hiába kellett kezelni. A cikk Kitti egyik könyvében található, melynek címe: Bátran élni.


29/F

2018. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!