Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúk, férfiak! Mi az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi az, ami miatt azt mondod, hogy "ezt a lányt feleségül akarom venni"?

Figyelt kérdés
Főleg belső tulajdonságok érdekelnek!
2018. máj. 3. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó alapanyag.
2018. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pomazi73 ***** válasza:
88%
A kisugárzása. A dolgokhoz való hozzá állása. Személyisége
2018. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Pár éve még volt pár ilyen dolog, most már nincs. Amiért most feleségül vennék valakit, az 5-10 év múlva lazán eltűnhet az illetőből és olyanná válhat, akit nem vennék feleségül.

Amúgy a nyerő dolgok olyanok, hogy vidám, intelligens, talpraesett, nem hisztizik, jó a humora, gondoskodó.

2018. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Csak belső, oké: intelligencia, empátia, hűség, hasonló életfelfogás, pozitív gondolkodás, odaadó, szeretni tudó, házias, döntésképes, nem hisztériázik mindenért, hagy a másiknak " énidőt", játékos a szexben és van humora.
2018. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi megfogható, sorolható, kellett és kész, úgy ahogy volt. Feltudnék sorolni pár jó, kiugró dolgot, az azt jelentené, a többivel bajom van. Akkor megy már nem lenne ilyen jó a kapcsolatom, amilyen most.
2018. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

a mentalitása

de főleg ugye az játszik közre, hogy velem nagyon jól passzol, lehet vele biztos stabil jövőt tervezni

2018. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem érdekel a házasság, de akkor mondanám, hogy „le szeretném élni vele az életem”, ha... ha nagyon... de úgy tényleg nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és évek után is -mikor már nincs szerelem- akkor is fel tudjuk dobni egymást. Tehát egy olyan pár, akivel nem csak kapcsolatban vagyok, de a legbizalmasabb emberem, a legjobb barátom is egyben, akivel körbeutaznám a földet, akit a gyerekeim anyjának szeretnék.
2018. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Ahhoz nagyon sokat kell innom, hogy ilyeneket mondjak.
2018. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenül teherbe ejtettem, az apja meg kezembe nyomja a gyűrűt, a vadászpuskát meg a hátamba.
2018. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Diavolino44 ***** válasza:
26%

Igy kezdodik:

Szivem be kell vallanom, hogy biszex vagyok, s arra gondoltam van par baratnom akikkrl kozosen hancurozhatnank.

2018. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!