Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy kislány a férjem körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislány a férjem körül legyeskedik. Voltál már így?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakunk, nem rég új család költözött ide, köztük egy 17 éves lány. A férjemet (35) megkereste a közösségi oldalon, be jelölte, majd írtunk neki honnan ismerik egymást, erre a lány vissza írja hogy "látásból ;)", a jelölést törölte a férjem, azóta ir, de állandóan az udvarban van mintha lenné. Engem eléggé, zavar már a jelölés is, mert másik lakókat nem keresett meg, csak az én férjemet. Továbbá velem is össze futott párszor, én is ott vagyok a férjem adatlapján engem mégse jelölt be.

Van aki volt hasonló helyzetben?


2018. júl. 30. 07:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%
Tehát akkor sz*rik a kiscsajra vagy nem? Vagy bejön neki, hogy rácuppant egy tinipuni?
2018. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Ennyiből nem lehet még egyértelműen megállapítani minek jelölte be. Lehet hogy rácuppant, viszket a lyuka, de az is lehet hogy csak ennyire ostoba hogy minden szoba jöhető hapsit jelöl. Több mint ezer ismerőse van, lehet gyűjti, a fene tudja,de ennyinél egyelőre megállt a dolog. Ha összefutunk vele vagy a családjával köszönünk és ennyi.
2018. aug. 3. 14:17
 33/35 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, elhiszem, hogy idegesítő, de az a lány senkinek semmit nem fogadott, tehát ha a férjednek szerelmet vall meztelenül, akkor sem tesz semmi gonosz dolgot, max etikátlant. A férjeden múlik a dolog, mert ő a foglalt.

Más: amilyen tenyérbemászó a stílusod, nem is csodálom, hogy ezen puffogsz, én csak röhögnék egyet.

2018. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérjük a fejleményeket! :) Hogyan alakultak azóta a dolgok? Történt esetleg valami? Vagy egyáltalán mi lett a kimenetele a dolognak?
2019. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Most meg kislany,17 evesen,de 5 ev mulva mar 23 lesz,ami mar nem kislany,es a ferjed 40 evesen lehet ,hogy kapuzarasi panikba esve,kisertesbe esik....

Nalunk hasonloan volt,17 ev volt a korkulonbseg,mar kislanykent tetszett neki a ferjem.

De akkor meg lerazta...viszont 43 evesen,egy hazassagi hullamvolgyben csak elerte a celjat a " kislany" aki akkor mar 26 volt,ket kisgyerekkel,de nem szamitott..

2019. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!