Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy kislány a férjem körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislány a férjem körül legyeskedik. Voltál már így?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakunk, nem rég új család költözött ide, köztük egy 17 éves lány. A férjemet (35) megkereste a közösségi oldalon, be jelölte, majd írtunk neki honnan ismerik egymást, erre a lány vissza írja hogy "látásból ;)", a jelölést törölte a férjem, azóta ir, de állandóan az udvarban van mintha lenné. Engem eléggé, zavar már a jelölés is, mert másik lakókat nem keresett meg, csak az én férjemet. Továbbá velem is össze futott párszor, én is ott vagyok a férjem adatlapján engem mégse jelölt be.

Van aki volt hasonló helyzetben?


2018. júl. 30. 07:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%

Hat remeljuk abbamarad a dolog.

Meselek egy sztorit.A ferjem kb ennyi idos volt mint a te ferjed.

Egy haverja,hasonlo koru,rakattant ,elhajtotta


Egy masik csaj ,fiatalon teherbe esett egy sractol,de annak is tetszett a ferjem.

Majd sok ev utan ,amikor a no mar 26 eves lett,es ket gyerek anyja,a ferjem 43 ,beprobalkozott.

Akkor mi hullamvolgyben voltunk,es par alkalomerejeig lefekudtek.A no tobbet kepzelt a dologba,gyurut,gyereket akart a ferjemtol,es mikor szakitott vele,bosdzuhadjaratba kezdett.


Szoval,ovatosan.

Ja es a ferjem egy 175 cm magas tok atlagos,szikar pasi.Nem egy kigyurt Adonisz.

2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%

Furcsa a szamomra amikor igy egy nö nyomul , en nöként sose tettem ilyet es 42 vgyok lassan

Sose léptem , nem kezdemenyeztem

Teljesen a ferjeden múlik

Ha vallásos , vagy monogam, vagy te eleg vonzó vgy meg a szamara, nem vagy elhizva, nem veszkeszel sokat , vagy a ferjed túl sokat veszitene anyagilag a válással , akkor nem kell aggódj

2018. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne aggódj, bár ha jobban belegondolok engem is idegesítene.

Mondjuk párom és köztem 15 év van ( én 29, ő 44), van egy fél éves kislányunk. Viszont én 25 éves voltam, amikor összejöttünk, nem 17. 17 évesen eszembe sem jutott volna, hogy nálam sokkal idősebb férfiakhoz bepróbálkozzak, főleg nem házas férfihez.

25 évesen, már másabb volt, nekem is diplomám volt, másoddiplomát is csináltam, dolgoztam is. A párom nem volt nős sem. Amikor megismerkedtem vele, megkérdeztem tőle volt-e nős, mert már akkor 40 éves volt.

Szerintem kérdező, a kis csaj flörtöl, nem szép dolog. Ha durvul a helyzet, azért elbeszélgetnék vele. Én sem szoktam olyan ismerősöket visszajelölni, akiket csak látásból ismerek.

2018. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó voltam: párom kezdeményezett nem én. Csak nehogy félreértsétek :D
2018. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Csak 9 évvel fiatalabb nálad a csaj. Simán lehet esélye hogy megfűzi a férjed. Teljesen mindegy hogy szerinted fejletlen,egy feszes kis cici meg popsi mindent visz,ha hagyja.
2018. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Ja, tőlem meg 9 évvel idősebb a férjem.
2018. aug. 3. 06:36
 27/35 anonim ***** válasza:
6%

#25


amirol te beszelsz, az pedofilia. hihetetlen milyen beteg emberek jarnak ide. nem egyszer lattam 40+os ferfiakat friss 16 eves p**cikrol beszelni. hat... akit ez izgat, az sajnos beteg es pszichologust kene felkeresnie, szoval kerlek, fejezzuk mar be ennek a normalizalasat. :/

2018. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
91%
Én 19 voltam mikor összejöttem az akkor 36éves férjemmel.Azóta is működik.
2018. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Arról még mindig nem sikerült nyilatkoznod kérdező, hogy a férjednek mi a reakciója erre és mi a véleménye? Eddig csak a te véleményedet hallottuk a lányról, hogy "fejletlen" stb. Talán a férjed nem bánta volta azt a bejelőlést ha te nem vagy ott mellette? ;)
2018. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nem voltam mellette, akkor sem mikor törölte a jelölést, és akkor sem mikor írt neki :)
2018. aug. 3. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!