Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves nő csak aranyos kislány, a b. nkó megcsalós igazi nő?

Figyelt kérdés

Nem általánosítás, csak kíváncsi vagyok mások tapasztalatára...


Én kedves, odaadó, szeretetreméltó vagyok, viccelődni én is tudok meg kacérkodni is. Jól nézek ki, igényes, nőies a külsőm. Van munkám, lakásom. Nyílván vannak kisebb emberi hibáim, de olyanok, amik mindenkinek vannak, nem vagyok elviselhetetlen. Ezek ellenére azt vettem észre, hogy egy pasi, aki nekem tetszik, állandóan csak azt mondja, aranyos vagyok... Még sosem mondta, hogy szexi vagyok, vagy szép, 29éves, és még egyszer sem kacérkodott semmi poénnal, ami "olyan". Azt hittem, csak azért, mert komoly, de egy hónapig jártunk és együtt is aludtunk, és nem kezdeményezett semmit, én meg nem mertem, mert még ilyen nem történt velem... Ha én bedobtam valamilyen szexuális poént, egyáltalán nem vette a lapot, nemis értette kb, még szégyellte magát...


Bezzeg állítása szerint volt egy barátnője, aki megcsalta, el is akarta venni, de hát ugye így nem. Utána megint volt egy, aki szintén megcsalta, és lelépett mással. Az utóbbi csajt ismerem is, elég b.nkó, férfias kinézetű, izmos, semmi melle, a stílusa is elág durva... Róla olyan áhitattal beszélt, odáig volt meg vissza...


Tudom, legalábbis gondolom, hogy azt mondjátok, nem velem van a gond, de én akartam ezt a pasit, mert amúgy nagyon kedves, normális, inteligens. Lehet, hogy csak a múlt miatt nem tudja mit kezdjen a jó emberekkel?


Mindig beszélgetünk mindenről, hoz nekem ezt azt, meg igyekszik a közelemben maradni. Mikor együtt megyünk haza munkából, érzem a bizsergést kettőnk közt... Mikor rám néz, a szemei is elárulják...


Ő szakított velem fél éve azzal, hogy fél a csalódástól...Nincs senkije azóta sem. Sokszor szomorú, magába fordulós.


Nem tudom, hogy hódíthatnám vissza, vagy meg, hogy "ébresszem fel" belül... Én azt érzem, hogy megérné, csak sok türelem és kedvesség kell hozzá.


2018. máj. 8. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább keress egy olyan pasit, akinek a kedves, nőies nők jönnek be.
2018. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz úton haladsz, ha bárki kedvéért próbálnál másmilyen lenni, mint ami vagy. Engem is zavarna, ha folyton nem lehetnék önmagam a prom előtt.


Egyébként rám MINDENKI azt mondja, hogy cuki vagyok, főleg pasik. Ettől függeténeül meg is dugnának, vonzónak is tartanak. A cuki és a szexi nem zárja ki egymást.


Lényeg, hogy ne légy más, mint ami, mert teljesen görcsös valami lesz csak az egészből, nem bezsélve arról, hogy játszahtsz itt más szerepet, de sosem fogsz megfogni senkit úgy,mint amikor magadat adod. Mindnekinek az áll jól, ami közel áll a személyiségéhez.

Azaz egy cuki lány ne játszon flegma pitsát. Én pl örülök annak, hogy cukinak neveznek. :D


A pasinál kérdezz rá inkább, hogy mi van. Ha esetleg nem illetek össze sem a te hibád, kár magadban keresned, hanem ez van.

27N

2018. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége manapság már ilyen. Aki intelligens, kedves, rájön mi értelme annak, ha valakivel komolyan akar kezdeni. Tegyük fel lesznek gyerekeitek, akkor neki még többet kell melózni, idegeskedni, közben a kedvessel a világ még jobban kib*szik. A gyerekeitek is majd kedvesek lesznek és ugyanezeket a rosszakat átélik. Élet ez?


Inkább marad depressziós. Szerintem hazudik, hogy megcsalták ennyien. Ez csak védekező álláspont.

2018. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dettó. Ez a pasi nem hozzád való, és igazság szerint te sem hozzá. Időpazarlás minden perc, amit rá fordítasz. Már csak azért is, mert "felébreszteni" senkit nem lehet: vagy megvan a kémia kettőtök között, vagy nincs.

Keress egy olyan fickót, aki mellett nincsenek kérdések, és minden klappol! Jobban fogsz járni, hidd el!

2018. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
El kéne fogadni, hogy azért, mert a te részedről ez van, részéről nem kölcsönös. Kár rá az időt pazarolni, lépj túl.
2018. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3


2-es vagyok. Ezt azért cáfolom, és ne keverjük a kedvességet a gyengeséggel...

Kedves vagyok az emberekkel. Van egy srác, az ő nőjét hallottam már csúnyán bezsélni vele, ő meg csak tűri, a csaj sok mindenen kiakad, és lehorjda a srácot, ő meg csak hallgat.


HA ketőnket nézzük, én többre vittem, pedig kedves és bájos természetem van. DE! HA ekll, ki tudok állni magamért, és ilyenkor sokan meglepődnek. HA valamitakartam, mindig is véghez vittem, úgy is, hogy nem tiprok el embereket.


A törtető kolléganőm sem volt soha előrébb mint én, a kedves természetével- csak míg őt nem bírták az sokan, engem kb megszerettek közben.


Szóval nincs a kedves emberekkel semmi gond, főleg akkor nem, ha erővel is párosul. Nálam ez sokszor volt inkább előny. Nem megváltozni akartam, hanem kihozni a személyisgéemből a legjobbat. És tudok is az emberekkel bánni. ;)

2018. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* törtető kolléganőm sem volt soha előrébb mint én, a kedves természetEMMEL*,...
2018. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok elképzelni:


1. A kiszemelt férfi menthetetlenül zárkózott, egy érzelmi jégcsap. Ez beteges, szerintem hanyagold.


2. Szégyenlős, visszahúzódó, de amúgy egészséges érzelmekkel megáldott férfi, akinek tetszik a kedvességed, a humorod, de nem izgatod fel. Mivel nem akar megbántani, nem fogja neked azt mondani, hogy "annyi jó tulajdonságod van, hogy imádok a közeledben lenni, de BENNED nem szeretnék lenni."


Mindkét esetben hanyagolandó ez a férfiember, kedves kérdező.


Ha egy férfi imádja a kedvességedet, a humorodat és a testedet, akkor az első kínálkozó alkalommal meg fog dugni. Nem kell ezt túlbonyolítani. Minden értelmes férfi egy kedves, humoros és vonzó nőre vágyik.


Én is jártam így nővel, imádta a humoromat, a mosolyomat, de valahogy nem kattant rám és hagytuk is a francba az egészet.


Lépj tovább, keresd meg azt a férfit, akinek nem kell könyörögnöd.

2018. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keress mást.A másik hogy azért reagáltattál volna egy régi levélre amit kaptál még.
2018. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen nőket becsülöm.

Ne akarj más lenni.

Akinek pedig nem ez kell az majd talál magának megfelelőt. Ennyi....

2018. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!