Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legyek koszorúslány, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek koszorúslány, vagy ne?

Figyelt kérdés
A nagynéném esküvője lesz.. unokahúgom és húgom lesznek koszorúslányok, engem is megkértek rá. A két kislány 3, és 6 évesek, én viszont 16 vagyok, és van rajtam több mint 15 kiló felesleg.. Elvállalnám nagyon szívesen, csak azon tanakodom, hogy mutatnék a két aranyos kislány mellett?!

2013. aug. 5. 07:32
1 2
 1/13 Rékaaaaaaa válasza:
100%
Nem hinném, hogy arra figyelnének, válassz olyan ruhát, ami nem túl szűk. Ha egyforma ruhátok lesz, gondolom a gyerekekre sem valami feszes rucit fognak ráhúzni. :)
2013. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a két kislányon pink-fehér, tüllös, a szoknyája pink virágokkal kirakott.. nekem még fogalmam sincs milyen ruhám lenne, ha lenne is.
2013. aug. 5. 07:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vallald el! :) Emlekezetes esemeny lesz, elvezni fogod es te is gyonyoru leszel! Valasz egy elegans de kenyelmes ruhat, nem fontos h a ket kislanyhoz nagyon hasonlo legyen. En mar ketszer voltam koszorus lany, az egyik eskuvon pl szinben hasonloak voltak de mind mas fazonu. Olyan tuhat keress amiben jol erzed magad! :) Meg ha ott is az a plusz, nem letezik hogy ne talalj olyat, ami 'tokeletes' lenne. :)Semmi gond nem lesz a kislanyok mellett! Ok aranyosak lesznek, te pedig gyonyoru! :) jo szorakozast!
2013. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak két kisgyerekkel összehasonlítani, ne ahgodj
2013. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vállald el, a gyerekek mellett nem lesz gond, hogy nem vagy kimondottan karcsú. (Sokkal inkább az lenne, ha a másik kettö 170 cm-es, 45 kg-os modellalkat lenne.)


De azért azt beszéld meg elöre, hogy a ruha fazonjába beleszólhass, és olyat keress, ami nem túl szük, és inkább optikailag karcsúsít.

2013. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pippa Middleton is kicsit furi volt a sok pici között :)

Nem a kedved akarom elvenni...

2013. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyél csak.
2013. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél legyél. Szerintem válassz az alkatodnak megfelelő ruhát, esetleg színben passzolót a kislányokéhoz. Már ha szereted a rózsaszínt.


Pl.: [link]

2013. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pippának azért ott volt a segge is :P Viszont tényleg vállald el nyugodtan, és dolgozz azon a 15 kilón is, de ne akarj úgy kinézni mintha nem lenne az ott, az tényleg gáz lenne. Tessék csak kihangsúlyozni ami van.
2013. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, a Lila néni gyönyörű!!!
2013. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!