Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy kislány a férjem körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kislány a férjem körül legyeskedik. Voltál már így?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakunk, nem rég új család költözött ide, köztük egy 17 éves lány. A férjemet (35) megkereste a közösségi oldalon, be jelölte, majd írtunk neki honnan ismerik egymást, erre a lány vissza írja hogy "látásból ;)", a jelölést törölte a férjem, azóta ir, de állandóan az udvarban van mintha lenné. Engem eléggé, zavar már a jelölés is, mert másik lakókat nem keresett meg, csak az én férjemet. Továbbá velem is össze futott párszor, én is ott vagyok a férjem adatlapján engem mégse jelölt be.

Van aki volt hasonló helyzetben?


2018. júl. 30. 07:58
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*azóta nem írt.
2018. júl. 30. 07:58
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy 15-16 év körüli kiscsaj, aki nagyon tette magát a férjemnek, még a jelenlétemben is. Én nevettem rajta, tényleg kislány, ugyanmár... férjem is csak legyintett meg röhögött egyet kb, hogy majd kinövi.
2018. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
61%
Neked nagyon kicsi önbizalmad lehet...
2018. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Csak el akarja játszani a 'nagylányt'. Ne is törődj vele.
2018. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

És ha bejelölte akkor mi van? Szerintem bolhából csinálsz elefántot.


Én meg inkább még vissza is jelöltem volna, ha valakit látásból ismerek és bejelöl nem szoktam törölni a kérelmét.

2018. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
69%
Milyen légy? Döglégy? Mert az veszélyes és betegségeket is terjeszt. Ha meg a párod eltudja csábítani egy 17 éves lány, akkor nem sokat vesztettél vele , menjen ha ez kell neki.
2018. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

akármit is tennél, csak te válnál nevetségessé.


minden a férjeden múlik.


37N

2018. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Tesóméknal válás lett belőle, úgy belezúgott a tinipunciba. Mindent feldobott, feleség, gyerekek, közös vagyon. Mai napig köti az ebet a karóhoz, hogy nem bánta meg, neki is jár, hogy szerelmes legyen. Azóta a negyedik tini korú lányba szerelmes. Tojik a gyerekekre.

Ha a férjed nem állítja le, az komoly intő jel.

2018. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%
Na és a párod mit szól hozzá? Normális férfi ezen csak mosolyogna. Vagy ha hajlandó lenne belemenni, akkor ott bajok vannak...
2018. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Ki kérdezte hogy mit tegyek? A "voltál e hasonló helyzetben" kérdés nem ezt jelenti.

Nálunk nem szokás a látásból ismert embereket jelölni, mert akkor a boltos Marika néni meg a közterületes WC-s néni is az ismerősünk lehetne. Azt meg senki ne magyarázza már be, hogy ez csak egy ártatlan jelölés. Az egész tömbből (20 lakás), csak az én férjemet csekkolta meg jelölte. És ne felejtsük el a "látásból ;)" szöveget kacsintós jellel sem.


Nyilvan nem teszek semmit, a magam 26 évével feleségként még fejre is állhat ez a lány, csak érdekelt hogy más tapasztalt e ilyet.

2018. júl. 30. 08:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!