Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más kapcsolat is ennyire gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolat is ennyire gáz ilyen korban?

Figyelt kérdés

Mindketten a harmincas éveink közepén járunk. A férjem inkább egy halkabb, magábaforduló, vészegény, számítógép mögött felnőtt és élő, mimóza lélek. Folyton kötözködik, kelti a feszültséget, fennakad mindenen, magyaráztat magának. Erre mondjuk én odasziszegek valamit neki, mikor már nem bírom tovább, pl. hogy "ffej", és képes ezen akár több napot is duzzogni. És meg van róla győződve, hogy más férfi már kirúgott volna, ha ilyet mondok neki. De én csak még jobban felidegesítem magam, hogy mit kell még ezen is lovagolni. Pl. ha ő erre odamondaná, hogy "h.lye p1csa" én biztos nem sértődnék meg ennyire.

Meg úgy az élet minden terén előjön, hogy én sokkal élénkebb vagyok, mint ő, és emiatt folyton vezekelnem kell valamilyen formában. De amúgy ő azt mondja, hogy ő azért halvérű, mert én unalmas vagyok (más lányokhoz képest), meg mindig letöröm a "férfiasságát". Pl. ha beszólok, hogy ffej. Pedig szerintem meg egyáltalán nem vagyok unalmas, mindig beszélek, hozok új témákat, gondolatokat, ötleteket, programokat találok ki, ő meg soha semmit nem talál ki, csak leélné az egész életét, mint egy robot, ha rajta múlna. De mindig alaposan meg kell fontolnom, hogy mit mondok neki, nehogy már megint fennakadjak az erkölcsi szűrőjén.

Inkább nem is szólok hozzá egy csomószor, csak játszok a számítógépen, vagy iszok egy sört, hogy ez a nap is elteljen valahogy, anélkül, hogy fennakadna valamin, amit aztán évek múlva is újra és újra előszed. De akkor meg abba köt bele, hogy ha ilyen boldogtalan vagyok mellette, akkor ne játsszak, meg sörözzek, hanem menjek el.


2018. júl. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1. Ha ennyire nem illetek össze, mi a francnak mentél hozzá?

2. Ha már ennyire szar a kapcsolat, nincs köztetek egymás felé semmi szeretet vagy tisztelet, akkor miért ragadsz bele a langyos íhg fosba és miért nem lépsz?

Nem minden kapcsolat szar, csak azoké, akik vagy nem tesznek érte semmit (nyilván egyedül kevés vagy ehhez), vagy inkább belekényelmesednek a szarba csak azért, hogy ne legyenek egyedül (ami már egyéni felelősség). Én az életem egyik területén sem tartom opciónak a megalkuvást, de kinek mi.

2018. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szép" házasság. Miért nem változtatsz?
2018. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 peca1000 ***** válasza:
58%

Hagyd ott ezt a mimóza pö....csfejet, és keress egy igazi fèrfit.


Mi minden nap elküldjük egymást a halá fa......szára, már 12 éve, és még mindíg együtt vagyunk boldogságban :)


Ezen kiakadni, és napokig duzzogni, hogy ilyet mondtál neki?


Egy vèrbeli élhetetlen kocka a barátod, csak azért nem zavart el, hogy fel tudja mutatni, hogy van nője.


Te egy belevaló csaj vagy, hagyd ott ezt a nokedlit :)

2018. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Most mondtad, hogy bármit mond, beszólsz, hogy "pfejj", így lásd be nehéz a kedvedre tenni.

32/f

2018. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez van akkor, ha hagyjátok leépülni a kapcsolatot, elmérgesedni a szőnyeg alá söpört problémákat. Miért nem tanultatok meg rendesen kommunikálni, problémákat megoldani, fenntartani egy kapcsolatot? És ha ennyire megvetitek egymást és utáljátok az egészet, ugyan miért vagytok együtt?
2018. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Belevaló csaj?! Ne röhögtess már.

Kérdező, ha ennyire utálod a férjed, minek vagy vele? Amúgy meg akit szeretek, megtisztelem azzal hogy nem hívom ffejnek (max.viccből). Eszembe nem jutna így beszélni a barátommal. Mindketten éretlen kisgyereknek tűntök. A férjed társfüggő ( ha lenne egy kis önérzete, már rég otthagyott volna), a te érzelmi intelligenciádról meg inkább ne beszéljünk...

2018. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
6-is koszi, en is igy gondoltam,8 ev alatt meg egyszer sem hivtam ffej nek a ferjem.
2018. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!