Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj ha valakinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha valakinek van szeretője? És ha az segít?

Figyelt kérdés

Mindenki ítélkezik, de ma már az együttélés nem feltétlenül a házasság is csak színdarab. Hiszen sokszor csak együtt laknak. Például abban az esetben ami miatt kérdezem. Mondjuk ha van egy házaspár, akiknek gyerekei, közös üzlete vagy micsodája is van, de mégsem mindenben jó ez a férjnek. Sokszor érzi úgy, hogy elveszett, és összenyomják a falak. nem kifejezetten ezért lép félre, de ezért ismert meg egy másik nőt, akivel viszonyt folytat, időnként megjelenik nála, és eldorombolhatja a bajait, és szexuális viszonyt folytathat.

Az van vele, hogy sokszor a család és a munka mellett, nem érzi magát kellően férfinak, és így ezt enyhítheti úgy érzi.


Szóval ha tulajdonképpen így, egy titkos élettel leereszti a negatív energiát, a negatív gőzt, a fáradt olajat, és frissíti magát, akkor még jót is tehet a kapcsolatuknak nem?



2018. júl. 19. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
81%

#42

Az megvan, hogy váláskor a vagyon FELEZŐDIK? (Alap esetben, azon felül lehet szerződést írni, ha ilyen fóbiáid vannak)

Hogy tudná már kisemmizni a nő a pasit, ha mindketten a vagyon felét kapják? Túl sok filmet nézel.

2018. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

59: Először is nem mellébeszélés, nem csak te vagy a válaszolók között, az egy dolog téged nem érdekel. Másodszor azt hinné az ember, mostanra kitaláltad miért nincs válasz. Mert maximum azt lehetne erre válaszolni, hogy nem tudom. Fogalmam sincs. Nem tudom megmondani. Talán akkor jobb lenne valami ha a feleség is tudná? Kétlem.


Azonkívül nem is mutogatás ez rá, de én azt gondolom bár ez nem az de ha az lenne bizonyos esetben, hogy hagy mutogasson a férj egy idő után a feleségére. Ha az mindent megkapott amire vágyott, és azzal törődött,hogy neki mindig minden megfeleljen,a jelek szerint hiába.

2018. júl. 21. 09:38
 63/67 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, engem is érdekel, hogy ha a feleséged úgyse zavarná, akkor miért nem mondod el neki?

Miért jobb napi szinten az arcába hazudni?

2018. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudod??? Komolyan??? Ez a válaszod? Köpd le magad...
2018. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Arról egyébként szó nem volt, hogy nem zavarná, legalábbis emlékeim szerint nem mondtam ezt. Azt mondtam: elválni akkor sem akarna. Ez két különböző dolog.
2018. júl. 21. 09:41
 66/67 anonim ***** válasza:
Az en szeretom azert ment felre mert nemmkaoott torodest a felesegtolm tibbszor azolt nekj de a feleseg leszarta, sőt azokat az ujdinsagokat is orobalta bekecaemoeazni a hazassagna akiket velem meg élt, hagha bevalik az asszonynal ia,nszovak az ennszeretom mindenhogy probalkozott helyrehozni, ha az asszkny vevo lett volna ra akkor ellehetett volna mondani h a szereto az az én mentettem meg a hazassagukat
2023. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Az én szeretőm azért ment félre mert nem kapott torodest a felesegetol, tobbszor szolt neki de a feleseg leszarta, sőt azokat az ujdonsagokat is probalta belecsempeszni a hazzasagba amiket velem meg élt hatha bevalik az asszonynal, szoval mindehogy probalkozott helyrehozni, ha az asszony vevo lett volna ra akkor ellehetett volna momdani hogy a szereto azaz en mentettem m2g a hazassagukat. Szoval nem mindig a hutlen fel a hibas de nemakar valni mert attol meg szereti a feleseget csak torodesre vagyik
2023. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!