Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj ha valakinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha valakinek van szeretője? És ha az segít?

Figyelt kérdés

Mindenki ítélkezik, de ma már az együttélés nem feltétlenül a házasság is csak színdarab. Hiszen sokszor csak együtt laknak. Például abban az esetben ami miatt kérdezem. Mondjuk ha van egy házaspár, akiknek gyerekei, közös üzlete vagy micsodája is van, de mégsem mindenben jó ez a férjnek. Sokszor érzi úgy, hogy elveszett, és összenyomják a falak. nem kifejezetten ezért lép félre, de ezért ismert meg egy másik nőt, akivel viszonyt folytat, időnként megjelenik nála, és eldorombolhatja a bajait, és szexuális viszonyt folytathat.

Az van vele, hogy sokszor a család és a munka mellett, nem érzi magát kellően férfinak, és így ezt enyhítheti úgy érzi.


Szóval ha tulajdonképpen így, egy titkos élettel leereszti a negatív energiát, a negatív gőzt, a fáradt olajat, és frissíti magát, akkor még jót is tehet a kapcsolatuknak nem?



2018. júl. 19. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
88%

#39

Ha annyi sz..t kell nyelni, akkor nem a felrekefeles a megoldas, hanem kib....ni azt, aki csak sz...t ad bele a kapcsolatba. Ennyi.

Es nem, nem cserelgetem gyakran a partnereimet :)

2018. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
11%
Csak tudod, kis hazánkban olyan nincs, hogy kibaxod az asszonyt, aki 0-t ad bele a kapcsolatba. Férfidominált patriarchális hímosviniszta társadalmunkban ez ugyanis úgy működik, hogy ha "kidobod" a házisárkányt, ő visz mindent: gyerekeket, házat, kocsit, pénzt, te meg kezdheted elölről építeni az életedet, amit már kínkeservesen évtizedek alatt felépítettél. Vagyis kidobni csak magadat tudod, az asszonyt nem, mert akkor dobod vele együtt az életedet is, és végül így is, úgy is te leszel a kidobott fél.
2018. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:

Ez nem tartozik szervesen a témához, legalább is a konkrét esethez nem - amúgy marhaság.


Megj.: Leegyszerűsítve az eddigit úgy fogalmaznám, mert látom nem érthető, hogy azt kell megérteni hogy más a szerelem és más a lelkitárs. Ez korán sem ugyanaz sajnos. Ideális esetben a szerelme az embernek a lelkitársa. Ha az akibe az ember szerelmes lesz, felszámolja módszeresen a lelkitársságot, akkor magára hagyja a társát. És az lehet, hogy bűn de másban megtalálhatja. Úgyhogy a boszorkányüldözést továbbra is igazságtalannak tartom.

2018. júl. 20. 20:21
 44/67 anonim ***** válasza:
23%
Csak a 39-esnek válaszoltam.
2018. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
82%
Ha a ház a férfié , kocsi a férfié volt házasság előtt is, akkor soha nem kapja meg a nő egyiket se. Házasság előtti vagyon sose lesz közös. A többiről házassági szerződést kell iratni annak aki félti a pénzét. A gyerekekért meg egyébként a pasik nagy része nem kapkod válás után. Felesleges felhozni. Akit meg érdekel a gyereke az látogatja, és nem kell peres úton emlékeztetni rá, hogy fizetnie kéne gyerektartást, magától is megy neki/ közös megegyezés, ilyenek. Nem amcsi filmekből kell tanulni a magyar jogrendszert.
2018. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
80%

"Ezek a nagy erkölcscsőszök azok, akik hetente váltogatják a partnerüket, de "még soha senkit nem csaltak meg", mert az "gerinctelenség"."


Ha ez neked jobb, hitesd el magaddal. Még mindig jobb hetente partnert váltani mint bárkit hátbaszúrni és megalázni a megcsalással. Mellesleg nem nyert, nem váltogatom a partnereimet, régen sem váltogattam, max annyit tettem, hogy kiléptem abból ami szar volt számomra. EZ volt 1 éves ritka szar kapcsolat, és volt 1 hónapos is ami számomra nem volt elviselhető. Így elhagytam őket. Jelenleg 8 éves a kapcsolatom, házasságban élek. Soha senkit nem csaltam meg és nem is fogok. Az nem méltó hozzám.

De tudod emberibbnek tartom azt aki inkább hetente cserélgeti a partnereket, de ŐSZINTE, vagy azokat akik nyitott kapcsolatban élnek őszintén, mint azt amit a kérdező és még sok más véglény csinál.

Házasságban élek. Régóta? Nem érzem úgy, de ez teljesen lényegtelen is. Elvből nem csalok.

1. Nem olyan párt választottam akit nem ismerek eléggé, és nem lehet vele őszintén adott esetben problémákat, nézeteltéréseket megbeszélni.

2. Nem hagyjuk elromlani. Egy kapcsolat csak annyi amennyit 2 ember beletesz.

3. Ha ne adj isten mégis romlóban lenne, akkor megpróbálnánk megjavítani.

4. Ha ez nem megy mert a másik nem partner ebben , vagy akármi másért, akkor fogom magam és kimászok a trágyából amiben nem vagyok boldog, nem nyelem lefelé és mellé nem mártírkodok meg nem panaszkodok és megyek mással kefélni, valamint nem használok mást lelki szemetesládának sem. Hanem szakítok/ elválok, és újrakezdem az életem. Ennyi. Ebben semmi álszentség nincs. Egy valamire való ember ilyen.

Az senkit nem érdekelne ha te meg a partneret nyitottan élnétek ki a szexualitásotokat másokkal is annak ellenére, hogy egy pár vagytok. De hogy ezt a másik háta mögött titokban csináljátok az undorító. Ennyi.

2018. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
85%

46


Nem írtam időkeretet. Látogathatod kéthetente egyszer, hetente egyszer, meg akár minden nap is. Rajtad múlik. Nem kell kifogásokat keresni.

2018. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
0%

#45

Ki a jó franc az, akinek már a házassága előtt megvolt mindene?

Természetesen a házasságuk után, sőt amiatt szednek össze a férfiak mindenféle vagyontárgyat, általában a saját fizetésükből, míg otthon az asszony "érzelmi házimunkát" végez a tévé előtt.

Na most ezt az ingó és ingatlan vagyon az, aminek a felét viszi az asszonyka akkor is, ha (az esetek 99%-ában) egy büdös vassal nem járult hozzá a létrehozásához.

2018. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a nagy monológot majd a feleségednek add elő, amikor lebuksz.

Ugyanis itt 3587 felhasználó áldását adhatja a félredugásra, de ha ő ezt válóoknak tartja, akkor csúnya válás lesz. Mit csinálsz, megmutatod, hogy a gyakorin megengedték?

Felnőtt ember vagy, vállalnod kell a tetteid következményét.


Más: ezt a szeretődnek is leadod, hogy lelki társ, szereted a feleséged, sose akarsz válni, csak dumálsz vele és feszültseglevezetés céljából ürítesz bele egy tárat?

Gondolom, nem. Különben sose találnál olyat, aki alád fekszik.

Aztán ilyenkor az a vége, hogy a szerető borítja a bilit, hogy mégis csak legyen válás.

2018. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
85%
Én azt találom érdekesnek, hogy ilyenkor írjátok, hogy a gyerek miatt maradtok benne a rossz házasságban, mert, hogy ne töltsetek külön sok időt, annyira szeretitek. Amikor a szeretővel vagytok, akkor nem a gyerekkel. Ilyenkor nem zavar a külön töltött idő? Amikor otthon a telefonodon irkálsz a szeretődnek, ahelyett, hogy a gyerekedtől kérdeznéd ki a leckét, vagy játszanál vele, akkor nem zavar, hogy nem vele foglalkozol? Amikor munka után beugrasz egy gyors menetre a szeretőhöz, sőt, ahogy itt előadják egyesek, lelki társ, beszélgetések, ami nem pár perc, később érsz haza jóval, azt az időt szintén nem a gyerekeddel töltöd. Ilyenkor eszedbe sem jut, hogy szegény kisfiam/kislányom otthon várja, hogy apa hazajöjjön, de inkább még itt vagyok és a szeretőmmel lelkizek, szexelek? Amikor esetleg néha „munkahely” miatt kell utazni, azaz szintén a szeretővel élvezkedni valahol, akkor nem hiányzik a gyerek? Miért csak akkor kell a gyerekkel takarózni, ha mártírkodni kell, ha magyarázatnak kell valamit a saját lustaságod, kényelmed, gyávaságod mellett felhozni indoknak?
2018. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!