Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik kellenek az anyakönyvi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik kellenek az anyakönyvi hivatalba egy sima házassághoz?

Figyelt kérdés
Szükséges e hogy, egy lakcímen szerepeljünk? Rengeteg cikkben láttam az árakat.. Manapság mennyibe kerül?

2018. jún. 5. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyi igazolvány, születési anyakönyvi kivonat - utóbbiban nem vagyok biztos, h amúgy is kell-e, vagy csak nekem kellett a névváltoztatás miatt (esküvő előttre időzítettem egy lánykori névváltoztatást is). De ettől ne parázz, amikor bejelentkeztek telefonon az anyakönyvvezetőhöz, mindent el fog mondani, h mit vigyetek.

Közös lakcím nem szükséges - ez viszont tuti biztos, papíron a mai napig külön élünk a férjemmel x).

Maga az esküvő nem kellene, hogy pénzbe kerüljön - ami pénzbe kerül, azok a plusz dolgok, pl. homoköntés, pezsgő, helyszínre kiszállás/kihelyezett esküvő.

2018. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szül. akvi kivonat kell, tanuk adatai, lakcimkártya es személyi.

Hovatali időben díjmentes amúgy meg a többi időben helyszínfüggő.

2018. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Személyik kellenek, a tanúké is.

Nem kell, hogy közös lakcím legyen.

Az ár változó, van ahol hivatali időben ingyenes, csak szombaton van felár.

Egyébként nem tudsz csak bemenni összeházasodni. Be kell menni jelentkezni előtte egy hónappal. Akkor úgyis elmondják, hogy mi kell még.

2018. jún. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát. Sokat segített. :)
2018. jún. 5. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!