Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, nők! Miért akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért akartok férjhez menni, amikor rossz kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Zsinórban jönnek az ilyen kérdések, és egyszerűen nem értem a jelenséget.


Adott egy rossz párkapcsolat. És a nő legnagyobb problémája, hogy nem kérte meg, és/vagy nem vette feleségül.

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt a gondolkodás módot, pedig nő is vagyok és házas is.

Miért akar valaki beleragadni egy rossz házasságba? Azt én értem, hogy a szakítás egy folyamat és még nem megy. Sokan évekig remélik, hogy tudnak javítani a kapcsolaton vagy majd megváltozik. Nem olyan egyszerű véget vetni egy rossz szerelemnek se.

De összeházasodni?? MINEK? Miért?

Gyakorlatilag egy polgárjogi szerződés. Akkor is, ha az összetartozás jelképe, stb. Amikor férjhez mentem, azért tettem, mert tudtam, hogy őt akarom, azt az életet, amit együtt élünk, életem végéig. Minden jóval és rosszal együtt.

Ezért nem értem azt, aki rossz kapcsolatban házasodik. Miért jó nektek szenvedni egy életen át?

Tényleg sokan csak ennyire férjhez akarnak menni? Ennyire kell a fehér ruhás buli? Életem legszebb napja meg minden hülyeség?

Egy nap miatt miért teszed tönkre az egész életedet?



#fehér ruha #Mindenáron menyasszony #életed nagy napja #milliós lagzi
2018. máj. 8. 06:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os, te nagyon sötét vagy.

Elsőre simán megértettem, mit kérdez a kérdező.

Vannak az ilyen nyávogó csajok, hogy "már 8 éve járunk, és még mindig nem kérte meg a kezem", vagy "már eljegyzett öt éve, de esküvőről szó sincs".

Általában ezekben a kapcsolatokban van az, hogy kb. amúgy is leszarja a nő igényeit, ha a nő szóba hozza a dolgot, akkor hárít, majd ekkor, majd akkor. És minek az esküvő, stb...stb...

Ki szokott derülni az is (mert többen tanácsolják, hogy beszéljék meg), hogy érdekes módon megbeszélni sem lehet a pasival, nem csak ezt, más dolgokat sem.

Tehát ugye eleve felvázolódik egy fos kapcsolat.

Na és itt jön a logikai bukfenc, hogy ilyen f!sz paraszthoz miért akar hozzámenni?

Így már érthető, hatoska?

2018. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de kívülàllóként csak talàlgatni lehet. Talàn ugyanazért amiért sokan a gyerekkel akarjàk megmenteni a kapcsolatot. Valaki hàzassàggal akarja. Azt reméli attól majd jobb lesz, megvàltozik a kapcsolat minősége. Mindkét "módszer" baromsàg. Egy rossz kapcsolatot csak tovàbb rombol a hàzassàg vagy a szaporodàs.

Èn is férjnél vagyok. Eszembe nem jutott volna meghàzasodni ha szar lett volna a kapcsolatunk.


Koràbban màr volt egy vőlegényem. Még a jó időszakban kért meg, de aztàn felismertem hogy egyre rosszabb a helyzet és nem fog javulni, sem az exem megvàltozni. Így aztàn nem hozzàmentem, hanem elhagytam. Èletem legjobb döntése volt!


Az oké, hogy minden kapcsolatban akadhatnak problémàk, de ne ez tegye ki a legnagyobb részét, nem mindegy hogy mi az, és milyen mértékű. Egy jó kapcsolat alapja az, hogy szeretik egymàst és boldogok együtt. Ha külső gond adódik azt megoldjàk. De ha kettejük közt van gond, a kapcsolat minősége romlik meg, pl megkopik a tisztelet, szerelem, bizalom egymàs irànt, stb, azt egy ponton túl nem kell erőltetni.

2018. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6. " Akkor mi a fenének mentél férjhez"?


Szerinted csak szaloncukor ruhàban, 1 dràga bulika alatt lehet férjhez menni úgy, hogy sosemlàtott rokonokat hívnak? Elàrulom nem. Akinek a hàzassàg fontos, nem a magamutogatàs, nincs feltűnési viszketegsége, annak nem a milliós puccparàdé a lényeg. Enélkül is lehet esküvőt tartani ami nem kéttanús utcai ruhàban.

2018. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem csak úgy lehet férjhez menni, akkor a kérdező miért feltételezi, hogy mindenki más úgy akar, meg "ennyire kell a fehér ruhás buli"?
2018. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valaki érdekből megy férjhez. Szar a kapcsolat,de pl.van tető a fejed felett stb...nem a buliról van itt szó...
2018. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!