Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez inkább jó vagy rossz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez inkább jó vagy rossz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Valamivel több mint fél éve vagyok a párommal. Nyilván ahogy múlt az idő, egyre jobban megismertem. Egyébként sok mindenben hasonlítunk, tett már értem sok mindent, mostanában mellettem volt nehéz időszakban, ez rendben. Voltak rosszabb időszakjaink is, de megbeszéltük.


A kérdés: néha annyire látom a hibáit, bizonyos helyzetekben eléggé látszik, vagy például van hogy bunkóbb volt velem csak mert olyan hangulata, vagy valami volt. Voltak már olyan hülyeségei, amin szerintem mások is csak néztek volna (nem tett velem semmi rosszat, nem arra kell gondolni... de hülye viselkedés ilyesmi). Néha megfordult a fejemben, hogy más már elhagyta volna lehet...


De én hiába látom a hibáit, meg a hülyeségeit, akkor is szeretem. Egyszer közel kerültem ahhoz, hogy már nem is fog érdekelni, de végül mégis rájöttem, hogy hiányozna ha nem lenne. Meg ha összeveszek vele valamin, akkor valahogy kibékülünk. Ha az én hibám volt, akkor rájövök hogy mit rontottam el. Ő is volt már, hogy rájött, hogy nem kellett volna azt, amit csinált, vagy hogy igazam volt az adott helyzetben, csak akkor nem vette észre.


Hiába volt már ilyesmi és hiába látom a hülyeségeit (van neki elég), akkor is szeretem.

Ez jó vagy rossz?


2018. ápr. 11. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezek a dolgok nem állandóan jönnek elő... mostanában kifejezetten ritkán. De az jó vagy rossz hogy a hibái ellenére szeretem?

Részben elfogadom, hogy ilyen, másrészt mondjuk próbálok hatni rá, hogy változzon, ha az az ő érdeke is, de szeretem függetlenül a hibáitól.

2018. ápr. 11. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:

ez megint egy nagyon értelmes kérdés


faszidnak biztos jó


neked per pillanat szintén, térjünk vissza a témára 5 év múlva

2018. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta már rájöttem, hogy elég értelmetlen. Akkor azt hittem ez egy normális kérdés, de rájöttem, hogy hülyeség.
2018. ápr. 11. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak tulajdonságai, amikért nem rajongok, de hát az is ő. De nincs akkora súlya, hogy igazán kétségbe vonnám a szerelmünket, a jövőnket.

Meg nem veszünk össze semmin, tudunk normálisan beszélni a problémáinkról, ha vannak. az indulat nem segít semmin.

2018. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!