Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, nők! Miért akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért akartok férjhez menni, amikor rossz kapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Zsinórban jönnek az ilyen kérdések, és egyszerűen nem értem a jelenséget.


Adott egy rossz párkapcsolat. És a nő legnagyobb problémája, hogy nem kérte meg, és/vagy nem vette feleségül.

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt a gondolkodás módot, pedig nő is vagyok és házas is.

Miért akar valaki beleragadni egy rossz házasságba? Azt én értem, hogy a szakítás egy folyamat és még nem megy. Sokan évekig remélik, hogy tudnak javítani a kapcsolaton vagy majd megváltozik. Nem olyan egyszerű véget vetni egy rossz szerelemnek se.

De összeházasodni?? MINEK? Miért?

Gyakorlatilag egy polgárjogi szerződés. Akkor is, ha az összetartozás jelképe, stb. Amikor férjhez mentem, azért tettem, mert tudtam, hogy őt akarom, azt az életet, amit együtt élünk, életem végéig. Minden jóval és rosszal együtt.

Ezért nem értem azt, aki rossz kapcsolatban házasodik. Miért jó nektek szenvedni egy életen át?

Tényleg sokan csak ennyire férjhez akarnak menni? Ennyire kell a fehér ruhás buli? Életem legszebb napja meg minden hülyeség?

Egy nap miatt miért teszed tönkre az egész életedet?



#fehér ruha #Mindenáron menyasszony #életed nagy napja #milliós lagzi
2018. máj. 8. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Szr kapcsolatban eszembe sem jutott férjhez menni, sőt az erre irányuló kérdést egyenesen sértésnek vettem!
2018. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Minden kapcsolatban vannak problémák, aki azt mondja, hogy nincsenek, az hazudik.

Azzal együtt is lehet szeretni valakit, sőt, mondhatni, hogy a hibáit is szeretni kell.

Amúgy te könnyen beszélsz, elvettek feleségül, miért is kéne magad amiatt rosszul érezned, mert másokat nem vesznek el. Tudod, amiatt is érezheti valaki rossznak a párkapcsolatát, mert nem veszik feleségül...

A kulcsszavak pedig egyenes vérlázítóak...

2018. máj. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, én is férjnél vagyok, mégsem vettem sértésnek a kérdést... talán mert tudom, hogy nem rám vonatkozik? x) Tudod első, akinek nem inge...

Mellesleg kérdező, nyilván az említett menyasszonyok/menyasszonyjelöltek nem fognak itt neked kielégítő választ adni, valszeg még saját maguknak sem ismerik be, hogy mi a helyzet.

2018. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Menekülés előre. Azt hiszik, ha majd összeházasodnak, minden bonyodalom megoldódik. Mint a romantikus vígjátékokban.
2018. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elég szép számmal vannak ilyen nők a kérdezők közt, de nem remélem, hogy valaki írni fog ide.

Egyszerűen a gondolkodásukat nem értem. Az esküvő után pontosan ugyanúgy megy tovább minden. Éppen ezért nincs értelme a kaki kellős közepén esküvőt tervezgetni. Azt akkor kell, ha azt szeretnéd, hogy minden olyan legyen hosszú évekig, mint most.

Aki rossz kapcsolatban erőlteti, hogy minden áron férjhez akar menni, az egyszerűen nem fogja fel a házasság lényegét.

Én meg azt nem fogom fel, hogy ők mi varázslatosat látnak a lakodalomban és a fehér ruhában. Szerintem csak egy túlárazott, túlméretezett házibuli, túlöltözött vendégekkel.

2018. máj. 8. 07:31
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

"Én meg azt nem fogom fel, hogy ők mi varázslatosat látnak a lakodalomban és a fehér ruhában. Szerintem csak egy túlárazott, túlméretezett házibuli, túlöltözött vendégekkel."


Akkor mi a fenének mentél férjhez? Azokat lenézed, akik házasodni szeretnének, csak valamiért nem veszik el őket, de nyilán neked is fontos volt... Értem.

2018. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Ezt en is szoktam latni itt. Aki meg ezen megsertodik, az inkabb gondolkozzon a helyzeten :D.
2018. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as 😂


Próbáld már meg értelmezni, amit leírtam! Tudom sokaknak nehéz egy összetett mondat megfelelő értelmezése, de ugorj neki még egyszer!


Úgy kezdődik, hogy "szr kapcsolatban", tehát ha szr kapcsolatban voltam ÉN, fel se merült bennem az, hogy még hozzá is menjek... Ha meg ezen szr kapcsolatom alatt ezt kérdezték TŐLEM, hogy mikor lesz már a szr kapcsolattal esküvő, na azt éreztem egyenesen sértésnek!

2018. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem azért, amiért gyereket is csinálnak egy rossz házasságba: hogy az majd "rendbe hoz mindent".


Hát, az esetek 99%-ben NEM, sőt, csak utána még lehet szórakozni a válással, meg a gyerek is csonka családban nő fel.

2018. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerinten csak remenykednek hatha javul valtozik valami...

hülyen hangzik de jobb sztem ez

mint h szar a kapcsolatom,keresek egy szeretöt,mint ahany nö es ferfi felremegy...

nemtudom en sem igazabol miert,csak a remeny hajthatja öket

es h szeretik a parjukat

2018. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!