Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan sikerül férjhez menniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerül férjhez menniük a "nem-szép-lányoknak"?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hangoztatják, hogy házasodjunk, jó is lenne, de mi van,ha valakit senki nem akar elvenni?
2018. ápr. 15. 18:39
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Nem kellenek a tenyérbemászó szépfiúk.

De azért Brad Pitt meg az ördög között van pár átmenet.

Nekem úgy tűnik, egy csúnya nő elégeden meg azzal,aki épp eltűri őt,ő meg tűre el a pofonokat is akár, csak mert nem szép,de tűrnie kell, hogy azt mondhassa van férjem

2018. ápr. 20. 09:04
 32/35 A kérdező kommentje:

Azt veszem észre, hogy a rondább fiúknak sokszor sokkal magasabbak az elvárásaik,mint a szépeknek.

Nem tudom miért.

2018. ápr. 20. 09:09
 33/35 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem kell megalkudni senkinek, és nem kell minden szart eltűrni.

Egyedül még mindig jobb mint rossz kapcsolatban. Èn is ronda nő létemre kiléptem abból a kapcsolatból amiben màr rosszul éreztem magam , aztàn 4 évig egyedül voltam. Pàr randit, próbàlkozàst leszàmítva. Próbàltam egy ideig menteni a kapcsolatot de egyrészt ehhez 2 ember tenni akaràsa kellett volna, másrészt eljött az a pont amikor màr betelt a pohàr és elegem lett teljesen. Szakítottam. Hiàba kaptam meg tőle, hogy soha senkinek nem fogok kelleni. Az se érdekelt volna.

Nem kell mindent elnézni a màsiknak. Sok hal van a tengerben:) Majd lesz màsik... Lett is.:):) Mondjuk speciel nekem egy brad pitt féle nyàlgép nem kéne. Màs az ízlésvilàgom. Inkàbb Matt Leblanc:)

2018. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Nekem sosem tetszettek a kifejezett szépfiúk.

Vicces, hogy sokan szépfiúzásnál Brad Pitt-et hozzák fel, nem tudom mitől lett ő az abszolút menő.

Talán fiatalon volt egy kisfiús bája,de ahogy öregszik, ez egyre halványul.

2018. ápr. 20. 13:05
 35/35 anonim ***** válasza:
Nekunk van egy jo kepu pasi ismerosunk,es eleg csunya a noje,mindenki basztatja ,h miert ő vele van,most el is vette feledegul es azt mondta ,ronda not krll elvenni,mert nem viszi el senki....
2018. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!