Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányoknak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknak miért mondják ironikusan a fiúk, hogy csúnyák?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 19:22
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
3%
talán a lelkükre/személyiségükre céloznak?
2016. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
miért, mondják?
2016. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom óvodás szintű érzelmi zavaros ugratás

.Nem bántásnak szánja csak ugratni a másikat .

Kétségtelenül ovi

2016. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

"Mi? Csúnya? Nem is vagyok csúnya. Hallod, várj már, várj már meg, légyszi'. Miért vagyok csúnya? Miért mondtad rám? Válaszolj már, hallod? Miért nem árulod el? Nekem még soha nem mondtak ilyet. Várj már meg, na."


Ezzel asszem' mindent elmondtam, hogy hogyan reagál a szép nők 99%-a, ha valaki nem borul térdre a szépségük előtt.

2016. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert előbb össze kell törni őket, hogy a bunkóság miatt felfigyeljenek a halandókra.
2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, ezzel celt ernek pedig nem :P En szep lany vagyok, ha valaki azt mondja ram hogy csunya, annyit reagalok hogy akkor cs-szd meg es azokkal foglalkozom akik szerint szep vagyok :D
2016. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

negatív bók a szakneve.

pl a csaj egyértelműen elvárja,hogy dicsérd,te meg-

tök jó a hajad..de nem tudtam nem észrevenni,hogy a füled egy kicsit eláll..amúgy aranyos.

vagy első talinál-

húh te szebb vagy mint a képeken...de azt hittem magasabb vagy.

az ilyesmivel mini komplexust ébresztesz benne és nem azon fog agyalni,hogy te mennyire felelsz meg neki,hanem azon,hogy húh alacsonynak tart,vagyis felébred benne a megfelelési kényszer.

ha pedig ezt eléred,akkor nálad az irányítás.

az irányítás pedig a győzelemhez vezető út.

2016. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso, ez a negativ bok ilyen PUA gyokerseg. No vagyok es nem tudom elkepzelni,hogy ez normalis noknel mukodik. Szerintem az elallo fules bok kifejezetten bunko dolog, felhivni a figyelmet egy testi hibarA.


Jo a sima szep a hajad tipusu bok is, csak legyen oszinte. Nem kell ezt bonyolitani. Ertelmes no nem lesputsaepzelt pitsa ennyitol.

2016. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*nem lesz bekepzelt pi.csa
2016. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!