Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ilyen szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen szép nőnek, egy ennyire nem jól kinéző pasija?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 21. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A pasi valóban nemegy adonisz, de nem is mondható egyáltalán csúnyának inkább átlagos.

A nő a barátok köztből ismert és ezen a foton ráadásul nagyon smink van rajta.

Nem értem, miért zavar ha ők együtt vannak, de nincs bennük semmi kivetnivaló.

2016. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mit tesz egy jó smink.

Ha Google képkeresőben megnézed a Peller Annát, akkor látod, hogy ő sem egy nagy szám, kb a pasival egy kategória -> teljesen átlagos.

2016. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annyira nem ocsmany a pasi. Kicsit noies arca van szerintem, ennyi a gond vele.
2016. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.Pl: a nő a képen nekem nem tetszik...ezek után miért ne illenének össze! :)
2016. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én inkább átlagosnak mondanám mindkettőt, bár ízlések és pofonok. Azért Annácska rendesen retusálva van ezen a képen, csak szólok..
2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez. ilyen “zsáj“ csávó, nem randa.
2016. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nőről mosd le két kiló sminket.

Amúgy semmi baj nincs ezzel a pasival, és a tini korból kinőve olyan párt keres magának az ember, akivel jól érzi magát és nem csak mutogatni lehet.

2016. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó nő? Mosd le a sminkjét, és örülj, ha átlagosnak mondható a végeredmény. A pasival meg nincs gond, ő is átlagos. SZóval ennyi alapján szerintem összeillenek.
2016. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát női szemmel a férfi helyesebb.
2016. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a nőt nem láttam még soha, de tuti, hogy jó adag smink van rajta és szét van retusálva. A pasi meg az én szememben simán lehet esélyes egy randira. :)
2016. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!