Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan sikerül férjhez menniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerül férjhez menniük a "nem-szép-lányoknak"?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hangoztatják, hogy házasodjunk, jó is lenne, de mi van,ha valakit senki nem akar elvenni?
2018. ápr. 15. 18:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem csak a külső az egyetlen érték, amit egy nő képviselhet.


22/N menyasszony

2018. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
utolsó és tE szép vagy?
2018. ápr. 16. 16:32
 23/35 anonim ***** válasza:

Hogyan? Pl tesznek érte, próbàlkoznak. Èn pl regisztràltam netes tàrskeresőre, randiztam pàr pasival de 3 randinàl többrre nem jutottam. Vagy én vagy a màsik fél fújt visszavonulót.

6 hónapja voltam fent mikor egy 2 hete regisztràlt tag ràmírt. Képek/ adatlap alapjàn bejöttünk egymàsnak, elkezdtünk beszélgetni, hamar kiderült hogy sok a közös bennünk. Randira hívott, 2,5 hét utàn talàlkoztunk, személyesen is tetszettünk egymàsnak, egész nap együtt lógtunk, és azóta együtt vagyunk, 8 éve. 1 hónap utàn megkérte a kezem. 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk, 6 hónapra rà össze is hàzasodtunk. :) Ennyi.


Attól hogy valaki csúnya még lehet pàrja, hàzasodhat. Olyan nincs hogy egy ember soha senkinek nem tetszik meg. A szépség relatív, az emberek ízlése pedig különböző. A férjem csúnyànak tartja magàt, szerintem viszont helyes pasi. Èn rondànak tartom magam, ő viszont szépnek tart engem. Ennyi. Emellett pedig a személyiségünk is nagyon passzol, megvan a kémia stb.

Csak mert mi magunk vagy a többség csúnyànak tart valakit, nem jelenti azt, hogy mindenki annak fogja.

2018. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

utolsó

leírnád magad,milyen vagy?

csak azért kérdem, hogy milyen egy nő,aki nem szépnek tartja magát,viszont a pasiknak bejön

bár szerintem,ha kép alapján bejöttél ,akkor annyira nem lehetsz ronda.

2018. ápr. 19. 00:04
 25/35 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vénlányok maradnak.
2018. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Ronda arc, világoskék szem, szőke haj (nem festett), ezen kívül 175cm magas vagyok és jócskán van túlsúlyom. Egész kicsi korom óta küszködök vele. Nagyon sok pasinak nem jöttem be életem során, elég sokáig nem volt kapcsolatom, 19 évesen lett csak először pasim, tehát inkább vagyok ronda mint pl átlagos. A széptől meg nagyon messze vagyok.

Az, hogy akadt 2 ember akivel pár hónapig jártam, majd utána 1 ember aki mellett végre meg tudtam állapodni, nem jelenti azt, hogy mégsem vagyok csúnya. Mindössze annyit, hogy a világban rengeteg ember van, és különböző az ízlésük. Így, ha intenzíven ismerkedik az ember, óhatatlanul belefut olyanba akinek bizony megtetszhet. Ezért is vallom azt, hogy ha valaki szeretne párt találni, legyen akármilyen is külsőre, csak tenni kell érte, és idővel lesz.

2018. ápr. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rondák kelnek el.

Ismerek csjat: velem pont egyidős, ugyanannyi ideje van kapcsoltban. A csaj fejre átlagos, de amúgí egy tehén (túlsúlyos, nem kissé) sztem nem is észlény, mégis ő már tervezi a dolgokat...

2018. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

27 . A tehén az tehén. A túlsúlyos ember meg túlsúlyos. Nem pedig tehén. Ès semmilyen más àllat .

Te viszont egy savanyú megkeseredett vénlàny vagy akinek szúrja a szemét, ha màs nőket, még ha nem is tökéletes alakúak, feleségül vesznek, te meg kàrogsz és dől belőled az irígység meg a rosszindulat. Meg is értem, hogy a pasidnak nem kellettél hàzastàrsként csak dugópajtinak, baràtnőnek. Így könnyebben meg tud szabadulni ha jön jobb. Normàlis pasi sosem venne el ilyen gusztustalan lelkű nőt.

2018. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
25 tehát egy ronda nő legyen megalkuvó és fogadja el azt a pasit, aki ráfanyalodik?
2018. ápr. 19. 21:52
 30/35 anonim ***** válasza:

"25 tehát egy ronda nő legyen megalkuvó és fogadja el azt a pasit, aki ráfanyalodik?"

Ilyen hozzáállással senkit sem tudok sajnálni. Brad Pittet akarsz vagy mi?

2018. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!