Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan sikerül férjhez menniük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerül férjhez menniük a "nem-szép-lányoknak"?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hangoztatják, hogy házasodjunk, jó is lenne, de mi van,ha valakit senki nem akar elvenni?
2018. ápr. 15. 18:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes. A való életben a legtöbb férfi nem töri magát azon, hogy a nő csúnya külseje mögé látva esélyt adjon arra, hogy belsőleg megismerje. Ha külsőleg nem jön be nekik, akkor nem érdekli őket, hogy belsőleg mennyire angyali lelkületűek. Ha pedig megismeri, csupán barátkozás vagy emberi kapcsolat céljából, rögtön jönnek azzal, hogy “kedves vagy aranyos DE”...

Nőként már nem érdekli őket.

2018. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
#11 TE nem érdekled őket nőként, mégpedig azért nem, mert a belsőd sem szebb, mint a külsőd.
2018. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
#12: pontos diagnózis! :D
2018. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pont, hogy a kevésbé szép nők kelnek el hamarabb, hiszen nem tehetik meg, hogy válogassanak.
2018. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mutatnál egy nem-szép-lányt? Aki előfordulhat az utcán és nem valami nagyon ritka genetikai betegség miatt nem szép.


#11: "A való életben a legtöbb férfi nem töri magát azon, hogy a nő csúnya külseje mögé látva esélyt adjon arra, hogy belsőleg megismerje. Ha külsőleg nem jön be nekik, akkor nem érdekli őket, hogy belsőleg mennyire angyali lelkületűek. Ha pedig megismeri, csupán barátkozás vagy emberi kapcsolat céljából, rögtön jönnek azzal, hogy “kedves vagy aranyos DE”... "


Hogy te milyen szépen leírtad az átlagos női viselkedést! :O Amúgy az általam ismert LEGRONDÁBB lányoknál is próbálkozott jó pár pasi.

2018. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Eskü nem akarok senkit sem megbántani, nehogy valaki találva érezze magát, de én töméntelen mennyiségű iszonyat ronda házas nőt ismerek (férfit is ofkorsz, nem ritkán egymás párjai ugye). Mondhatni többet, mint klasszikus értelemben "szépet", hiszen ez utóbbiak vannak kevesebben, legtöbben meg az átlaghoz tartoznak nyilván. Ismeretségi körben, iskolában, óvodában, munkahelyen, mindenütt sok házasságban élőbe botlok és tegye a szívére mindenki a kezét, a rondák( újfent elnézést, no de így van a kérdésben is) vannak többen.
2018. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Mea culpa, a kérdésben "nem szép" van, csak én vagyok ilyen büdösbunkó, hogy nevén neveztem a gyereket...
2018. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ha már ezt így kivesézzük, én kimondottan ronda nőt nem szoktam látni az utcán pl, ahogy járok-kelek. Úgy értem, nekem "ronda" az, ha pl. olyan "egyen" arcú, vasalt hajú, műszempillás,nekem ez a ronda kategória, de ez a közízlés szerint nem ronda. Szóval én olyan genetikailag ronda lányokat nem látok, vagy hogy mondjam. A legtöbb (kb. 85%) határozottan szép arcú, szép vonásokkal. (Max. aki lófogú, az ronda, és nem is tud vele mit kezdeni, bár nem tehet róla, na az mondjuk ronda.)

De az biztos, hogy amikor én voltam fiatal lány (80-as évek második felében), nem volt ennyi szép arcú fiatal nő.

2018. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
18-as hsz-t a 16-35 korosztályra értem.
2018. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%
Lányom pár éve érettségizett, a tablójukról MIND lehetne szépségkirálynő, komoly.
2018. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!