Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mi jut eszetekbe először,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi jut eszetekbe először, ha megláttok egy karika gyűrűt egy pasin?

Figyelt kérdés
Az, hogy meg kell hódítani, vagy az, hogy tabu. Nyilván úgy, hogy tetszik a pasi, közöny esetén nincs értelme a kérdésnek.
2018. ápr. 13. 08:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%

"Jaj kedves nőtársaim, minek akarjátok áltatni a férfi társadalmat?"


Ugyan értsétek már meg, hogy nem minden nő egyforma, és nem mindenki ugyanarra vágyik! Mi olyan hihetetlen ezen, hogy nem vagytok képesek felgogni?

Igen vannak olyan nők, akiknek semmi sem szent, semmi sem tabu, csak a saját viszkető p.nájuk után mennek, de szerencsére nem mindenki. Ettől olyan rohadt izgalmas ez az élet, hogy nem futószalagon legyártott egyen-bábúk vagyunk. De ezt a gyakoris képtelen felfogni a borsó agyával. Mert olvas a Szent Gyakorin 10 olyan kérdést, ahol a nő házas pasi szeretője, és akkor már az egész világon minden egyes nő egy rohadt r.banc. -.-

2018. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem tabu, hanem érdektelen. Van a környezetemben jó pár házas férfi, olyan is, akiről tudom, hogy megfelelő úton módon bele is tudnék barmolni a kapcsolatba, de én ezeket a játékokat utálom. Nem azért, mert az ő házasságukat egy szent dolognak tartom, hisz ha vinni lehetne, az a pasi olyan is, hanem mert anélkül is bőven akad minőségi udvarlóm, hogy egy foglalt paliért kelljen küzdenem, meg a válási sz.rjaira várni. A szeretői szereppel nem aláznám magam, én elvárom, hogy a férfi teperjen értem, és ezen a figyelmen én nem fogok egy feleséggel osztozni. Szóval nekem a saját önző szempontjaim miatt tök érdektelen.


27N

2018. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
60%

A 20-on eves fiuk jonnek be. Azok kozott nincs gyuru. :D

A gyuru az taszit. A gond,adossag,gyerektartas,veszekedes asszociacioi. Meg az oregsege.


N/34

2018. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
51%
Mekkora byzi, édes bűn meg kisfszom... biztos van olyan ringyócska, akit ez izgat, én hülyét kapnék, ha másba is mártogatná a farkát a férfi, akit szeretek.
2018. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%
ma 12:25 Te csak szűz pasikra hajtasz?
2018. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
15%
El kell csábítanom :)
2018. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25-ös, nem, monogámokra. Értelmezd, amit írtam. Az én párom ne dugja másba. Ugyanígy ha valakinek felesége van, nem dugja belém.
2018. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
47%

A madárgyűrűzés.


N32

2018. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy házas és foglalt. Pont.
2018. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Volt, van ilyen férfi aki tetszik csak foglalt.
2018. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!