Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindeki hordja a karika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindeki hordja a karika gyürűjét? Én csak akkor ha elmegyünk valahova alapjarato. Nincs rajtam

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 05:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az eljegyzésünk óta mindketten állandóan viseljük.
2014. júl. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi hordjuk igen .Igaz nem a külvilágnak szól,de nem is azért hogy a dobozában legyen . Szeretem a gyűrűket úgy általában ,és a párom is megszokta a viseletét .
2014. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak ha elmegyünk itthonról. Itthon nem hordom, hogy ne használódjon el idő előtt (karcosodás, mattosodás, stb.)
2014. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Itthon nem hordjuk, csak ha elmegyünk valahova. Egy ideig hordtuk itthon is, de mióta megszületett a fiúnk, inkább nem, mert nagyon tetszik neki, és állandóan rágná, piszkálná.
2014. júl. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen.Àllandóan az újjamon van.Kivéve ha tésztát gyúrok a sütihez....

A férjem ha elmegyünk.A munkája miatt nem horja.

2014. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem minde ki..

Én igen, bár most épp nincs tésztayúrás miatt, elfelejtettem visszavenni, tegnap egész nap kestem az ujjamon.

Férjem ha hazaér leveszi, de ha már a boltba megy felveszi.


Anyukám hordja, mindig, apu nem, mert egy ideig(20 év) a munkája miatt nem lehetett, mst lehene, de a kisujjára megs csak fel.

2014. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Engem zavar, ha nincs rajtam, úgy érzem valami hiányzik...
2014. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15 év alatt csak a gyerek születése előtt vettem le, akkor zavart. Pár hétig nem hordtam, aztán visszakerült. Se takarításhoz, se tésztagyúráshoz nem veszem le.
2014. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
Én nem értem azokat, akik csak olyankor hordják a gyűrűt, ha elmennek valahová. Akkor meg minek? Másokat szerintem nem érdekel. Én magam és a párom örömére hordom, és soha nem veszem le. Ő sem. Szeretjük látni a másikon és magunkon is. Ez egy szimbólum. Ha otthon nem érzi szükségét valaki, akkor miért érdekli, hogy mások lássák??
2014. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi is csak akkor hordjuk a férjemmel (illetve akkor sem mindig), ha elmegyünk itthonról. Nem "mutogatás" végett, bár mellesleg a gyűrűnek pont a "mutogatás" a lényege, elvégre mások számára szimbolizálja, hogy egy ember már elkelt, házasságban él valakivel. Jó esetben saját magáról mindenki el tudja dönteni, hogy házas-e vagy sem :D

De otthon sem azért nem hordjuk, mert mások nem látják, hanem mert mindketten gyakran mosunk kezet (kert, kutya miatt pl.), és macerás lenne folyton levenni. Személy szerint én semmilyen házimunkát nem bírok gyűrűben végezni, zavar.

2014. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!