Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti viselitek a karika gyűrűtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viselitek a karika gyűrűtöket? A társatoktól elvárjátok, hogy viselje?

Figyelt kérdés
Légy szi nemet is írjatok és indokoljátok meg a válaszotokat!
2014. okt. 17. 07:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Igen,ez nem elvaras a paromtol.Büszke vagyok ra,hogy a felesege lehetek.31/nö
2014. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Én viselem. 30N

A férjem a munkahelyén nem teheti, tehát csak este / hétvégén viseli, de nem "várom el". 34F

Külön nem szólok neki, hogy "a gyűrűd!", szegény így is állandóan le-felveszi, de azért általában hordja.

2014. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Nem. Nem szeretem az ekszereket, zavar es ezert semmit nem birok viselni. 32/N

A ferjem viszont viseli es neha szol, hogy en is viseljem. 33/F

2014. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok férjnél, de leírom, amit a szüleimnél látok.


Több mint 20 éve boldog házasságban élnek. Anya hordja, mert azon kívül még hord 1-2 gyűrűt.

Apa sajnos a munkájából kifolyólag nem viselhet gyűrűt, mert veszélyes lenne, de úgy alapjáraton sem olyan "ékszeres" típus, ha lehet így fogalmazni, tehát nem hordja. Munka után hétvégeken is barkácsol, elvan, egyszerűen nem fér bele a ritmusába hogy fel-le vegye.


Ebből semmi gond nem volt soha, a szeretet és megértés, őszinteség viszont bennük él. :)

2014. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Én viselem, igen. Nem várom el a férjemtol, de o is viseli, pedig aggódott elott, higy nem fogja szeretni.

Nekem fontos, hogy ott van az ujjamon, kicsit olyan erzes, mintha minden percben velem volna. Emellett szeretem is, mert szerintem gyonyoru, igazi jeggyuru: se csiszolás, se kő nincs benne, az a régi fajta, nehez sárga arany gyűrű, ami ma abszolút nem divatos. 39 N

2014. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Nem. Az ok egyszerű, magam sem szeretem az ékszereket, otthon soha sincs rajtam (én utálok gyűrűvel az ujjamon írni, főzni, takarítani, bármit csinálni), ha meg elmegyek otthonról, vagy eszembe jut felvenni, vagy nem, de pl. nyáron inkább fel sem veszem, mert utálom, ha feldagad az ujjam, és szorul a gyűrű.

Már mikor megvettük őket, sejtettük, hogy keveset fogjuk őket hordani, de legalább tovább szépek maradnak (ezüst gyűrűk).

2014. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
36%
OFF Ha nem hordja egyikőtök sem, akkor minek?
2014. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Amúgy én csak akkor hordok gyűrűt, ha megyek valahová.

Akkor szeretem.


De otthon azonnal veszem le az ékszereket. Otthon nekem úgy kényelmesebb.

2014. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%

Ha nekem szólt a kérdés (6-os vagyok):

mikor megvettük, még nem tudtuk nyilván, megszokjuk-e vagy sem, az esélyt megadtuk. Ha romantikus hangulatban vagyunk, fel szoktuk venni.

Most ennyi erővel akkor ha nem viselsz állandóan egy ékszert, csak különleges alkalmakkor, azt se vedd meg, mert nincs értelme? Ez hülyeség.

2014. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
7%
Nos, a jeggyuru alapesetben nem alkalmi ékszer, hanem folyamatosan viselendo lenne. Nyilvan koze nincs egy alkalmi gyemantnyakekhez....
2014. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!