Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti viselitek a karika gyűrűtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viselitek a karika gyűrűtöket? A társatoktól elvárjátok, hogy viselje?

Figyelt kérdés
Légy szi nemet is írjatok és indokoljátok meg a válaszotokat!
2014. okt. 17. 07:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Mindig hordjuk mindketten. Amikor tudom, a munkahelyemen is rajtam van, de előfordul, hogy a munkámból adódóan le kell vennem (gumikesztyűt húzok, fertőző bacikhoz nyúlok, vegyszerbe nyúlok és féltem, hogy megsérül..., ...), de egyébként hordom. A párom is mindenhol viseli, nem örülnék neki, ha nem tenné.

25N

2014. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, azt kifelejtettem, hogy a párom fotós, nőket fotózik ruhában, aktot is vállal,..., ... szóval örülök, ha felveszi a gyűrűjét. :D
2014. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Viselem. Soha nem veszem le. Sem takarításnál, sem főzésnél sem, fürdésnél. És a férjem is viseli, ő sem veszi le. De ha nem hordaná..akkor morcos lennék és bizony elvárnám, hogy vegye fel. Max ha valami allergiája lenne, vagy olyan munkát folytatna ahol jobb, ha nincs rajta...akkor nem szólnék semmit. 29/nő
2014. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Hordjuk mindketten (39N, 44F), fehérarany, bár a hagyományos sárga sem rossz :-).

A férjem inkább "jegygyűrűmániás". Mosogatáshoz, zuhanyzáshoz, takarításhoz le szoktam venni. Ha néha leveszem, és gurigázok vele az asztalon, akkor a férjem szigorúan néz :-).

2014. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

A 14-es vagyok, Kérdező!


Mint írtam, nálam ennek jelképes üzenete van.

A férjem nem hordja. Nekem ez fáj, ha már így rákérdeztél... :)

2014. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Bocs, kimaradt ez a válasz: kértem, hogy viselje, elmondtam neki, hogy miért.

Sajnos, az ő családjukban az ő nemzedékbeli férfiak közül többen nem hordják. (Apósom pedig viselte, és az anyósom is velem ért egyet.) A válasza, hogy semmit nem bír a kezén elviselni, meg hogy "balesetveszélyes", elszomorít. Tudja, de nem érdekli.

2014. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Kézmosáshoz leveszitek?
2014. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell amúgy bármihez is levenni balesetveszélyes munkán kivul? Az arany nem rozsdásodik, semmi baja nem lesz....
2014. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

A feleségem és én is mindig hordom. Szellemi munkát végzek, szóval a munkahelyemen is nyugodtan rajtam lehet.

Elvárni nem várom el, hogy a feleségem is hordja, mert nem határozom meg neki mit tehet és mit nem, felnőtt nő, de örülök neki, hogy hordja.

5 éve vagyunk házasok, én már teljesen megszoktam, hogy rajtam van, még a konditeremben is viselem, egyáltalán nem zavar súlyzózás közben sem.

32/F

2014. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Én hordom, és az eljegyzési gyűrűt is. Férjem is hordja, bár csak meló előtt és után. Nem elvárás, de jól esik :)
2014. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!