Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti viselitek a karika gyűrűtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viselitek a karika gyűrűtöket? A társatoktól elvárjátok, hogy viselje?

Figyelt kérdés
Légy szi nemet is írjatok és indokoljátok meg a válaszotokat!
2014. okt. 17. 07:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Bocs elküldtem véletlenül. Én 27 éves vagyok, a férjem 35 éves.
2014. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Itthon nem hordom. Van egy kis kosaram a konyhapultom, abban tartom, ha elmegyek itthonról felveszem. Most már az ezüstlakodalmas gyűrű is abban van.


Azért nem hordom itthon, mert észrevettem, hogy a mosogatástól? kézmosástól? takarítástól? szóval, ha vízben van a kezem hosszabb ideig, a gyűrű alatt felpállik a bőröm.


A férjem hordja.

2014. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Viselem. Kézmosáshoz, fürdéshez, mosogatáshoz leveszem, mert kímélem a gyűrűket. Meg zavarna is, ha vizes kezemen lenne rajta.

Főzés olyan műveletéhez, ami a kéz bepiszkolásával jár, szintén leveszem. Ezeket leszámítva mindig hordom, munkában is, mert számítógép előtt dolgozom.

A férjemnek már nem ilyen egyszerű. Munkában nem viselheti, mert húst forgalmazó üzemben raktáros, zsíros meg minden lenne a gyűrű tőle. Meg balesetveszélyes is. De munka előtt és után viseli.

Aludni ő nem alszik vele. Eleinte én is levettem, de inkább azért, mert nem akartam, hogy álmomban nekiüssem az ágy vázának, karcolódjon, stb. Most már vele alszom.

25N 30F

2014. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Mi csak itthon nem viseljük, egyébként mindig. (takarításnál, fürdésnél zavaró). Ha kilépünk a házból akár csak boltba is, felvesszük. Nem elvárás, csak egyszerűen alap nálunk. De nem csak a karikagyűrűket, az eljegyzési gyűrűket is hordjuk. Büszkén viseljük. Ha nem hordanánk olyan lenne, mintha titkolni akarnánk a házasságunkat.
2014. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Lemaradt, én 28 a férjem 25 éves.
2014. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem, hogy leveszitek-e kézmosásnál, mert rozsdásodik, hanem mert érdekelt, hogy aki nem veszi le miközben főz vagy edz, nem marad-e alatta koszos, vagy ha abban mos kezet, nem zavarja-e, hogy vizes/szappanos alatta? (Csak mert én nem bírom ezeket, amikor egy csíkban nyirkos marad a gyűrű alatt az ujjam.)
2014. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Nem hordom és nem is várnám el mert soha sem tudtam elviselni magamon az ékszereket és ezt a párom is tudta mert jó előre szóltam mégis zavarja, hogy nem hordom.

28F

2014. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

36!

En soha ne veszem le, mindent ebben csinálok. Most dagasztottam tésztát pl, aztan kezet mostam. Ha a gyurut picit fentebb húzod, alatta is meg tudod torolni az ujjadat

2014. okt. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nem vagyok házas, de ha az lennék, viselném, a páromtól nem az hogy elvárnám, de jòlesne, mert ez egy jelzés.

24/N

2014. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!