Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti viselitek a karika gyűrűtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viselitek a karika gyűrűtöket? A társatoktól elvárjátok, hogy viselje?

Figyelt kérdés
Légy szi nemet is írjatok és indokoljátok meg a válaszotokat!
2014. okt. 17. 07:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%
Folyamatosan viselik többnyire, mert szokás, te tudtommal nincs ere törvény, hogy aki nem így tesz, az nem is vehet vagy házasodhat meg :D Aki ezen fennakad, az nagyon unatkozhat, őszintén sajnálom.
2014. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
43%
Ki mondta hogy torvény van ra? Miért vagy ilyen agresszív, csak egy szimpla kerdes volt, minden hátsó szándék nelkul. Sosem ereztem, higy ha egy par egyik tagja se hordja, akkor minek nekik a jeggyuru, csupan erre voltam kiváncsi.
2014. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Egyikünk sem viseli, én a házimunka miatt, a férjem a munkája miatt. Nem akarjuk fel-le venni és kockáztatni, hogy elveszítjük, ezért eltettük valahová, de már egyikünk sem tudja, hogy hová:) 52/N
2014. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%

Igen, én mindig viselem, kivéve, amikor tésztát dagasztok. Igazi jegygyűrű - olyan, amilyet egyik előző hozzászóló már leírt.

Indokom: az én szememben ez nem ékszer, hanem jelkép. Jelképe annak, hogy tartozom egy férfihez, őt szeretem, és (remélhetőleg) ez a szeretet, szerelem végtelen ideig tart. (Az igazi jegygyűrűnek azzal, hogy nincs benne kicsi kő, nincs "vége", végtelen, épp ez a jelentése.)

A társamtól elvárom, elvárom?!?!, szeretném, hogy viselje, épp a fentiek szellemében.

N/57

2014. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a felfogás a szimpatikus, amit kedves utolsó válaszoló írt...

Ettől függetlenül értékelem mindenkinek a válaszát!

2014. okt. 17. 08:54
 16/39 A kérdező kommentje:
Egy kérdés a 14-es válaszolóhoz: Ha ennek ellenére a férjed nem tartaná ugyanilyen fontosnak a viselését - mit tennél?
2014. okt. 17. 08:55
 17/39 anonim ***** válasza:
Én csak addig hordtam mig kimondtam az igent.nem szeretema gyűrűt,semmilyent.A párom sem hordja soha nem volt elvárás na most aztán viselni kell.majd csináltatok a kis unokámnak belőlük meg tört aranyból valami kis szépet.
2014. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Mi mind a kitten viseljük a gyűrünket. Pedig a férjemnek a munkájából adódóan nem kellene hordania. Nálam ez az egyetlen ékszer, amit viselek. Nagyon ritka, hogy mást is viselek. Nekem ez a gyűrű büszkeség. Büszke vagyok a férjemre, és büszke vagyok, hogy a felesége lehetek.
2014. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Persze, hogy viselem. Olyan a munkám, hogy viselhetem.

Nem várom el tőle, hogy viselje.

26n

2014. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Igen, a lakáson kívül mindig rajtam van, de otthon semmilyen ékszert nem viselek, nekem nem kényelmes.

A férjem is hordja, sosem kértem tőle, ő is szereti viselni.

37/N, 11 éve házas

2014. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!