Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mi jut eszetekbe először,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi jut eszetekbe először, ha megláttok egy karika gyűrűt egy pasin?

Figyelt kérdés
Az, hogy meg kell hódítani, vagy az, hogy tabu. Nyilván úgy, hogy tetszik a pasi, közöny esetén nincs értelme a kérdésnek.
2018. ápr. 13. 08:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Azért, nagy szerencsém, hogy csak a gyakorin vannak ilyen erkölcsös nők. A való életben, ritkán találkozok ilyenekkel.
2018. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
Szeretnék egy olyan világban élni, mint amilyet a gyakoris válaszadók lefestenek.
2018. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, akik itt cinikusan összehasonlítják ezt az oldalt a saját környezetükkel, miből gondolják, hogy mi is ugyanolyanok vagyunk, mint az ő ismerőseik.


Számomra foglalt pasi tabu, akkor is, ha minden porcikám vágyna rá, attól még tetszik és vonzódom hozzá, de HA TUDOM, hogy foglalt, tehát ha ez egyértelmű, gyűrűt hord, megmondja, jelezve van közösségi oldalon... stb, akkor nem próbálkozom nála, akkor sem, ha szenvedek és irigylem a párját.


Ha nem egyértelmű számomra, hogy párkapcsolatban van-e vagy sem, akkor nem tabu, persze megpróbálom kideríteni, de megtörténhet, hogy nem sikerül. És nem szeretem, ha valaki erről nem kommunikál egyértelműen ebben a kérdésben, mert ha aztán közben kiderül, hogy nem játszott tisztán és pofára esek, nem gondolnám, hogy én vagyok ebben a hibás, mert a másik fél nem játszott tisztán.

2018. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%
Ha annyira beleszeretnék akkor le van ejtve hogy van-e valakije. Ha el lehet szeretni annyit is ért az a kapcsolat. Bár ezzel nem leszek népszerű itt.
2018. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%

Tele van a kategória házas férfival szeretői státuszban lévő nőkkel, erre most mindenkinek egyből tabu.

Még, hogy a nőknek nincs humorérzékük... :D

2018. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
30%
Az, hogy engem ez kifejezetten izgat:) Házas nő.
2018. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván tabu, nem vagyok egy alja, tartás és gerinc nélküli hulladék. Olyan pasi meg alapból nem kéne, akit el lehet szeretni a párjától.
2018. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekem olyasmi, mintha kiderülne, hogy gyereke van. Nem az, hogy tabu, hanem értékcsökkent.
2018. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%
Jaj kedves nőtársaim, minek akarjátok áltatni a férfi társadalmat? Szerintem mindenki tudja, hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb és legélvezetesebb dolog a világon. Ott van benne az izgalom, a szenvedély, a közös titok, ami összeköt, az édes bűn, ami bár tény, hogy egy undorító dolog, de mégis élvezetet ad. Szóval nono, sokak számára ez bizony nem tabu, a gyönyörű pokol, amibe sokan titkon mégis beleugranának.
2018. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor nem lenne tabu, ha kölcsönösek lennének az érzések, és elválna (tehát meg is tenné a szükséges lépéseket, és nem csak hiteget, hogy majd elválik, a szó elszáll, a tettek érdekelnek, már kinőttem a mesékből).
2018. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!