Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek mi lebbe a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek mi lebbe a reakciótok ha a párotok egymás után többször elutasítaná a közeledésedet aztán meg közölné, hogy megjött és azért nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Ez elég sűrűn előfordul. Nincs szerető ebben biztos vagyok. Inkább a fáradtságra fogja. Ti megsértődtök vagy beletörődtök?
2018. márc. 25. 12:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

18...20 as vagyok. Lányok nők ha van ötlet szívesen várom privát üzenetben.

Köszönöm

2018. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
24%

Válj el, ennyi.


Hat év alatt szinte nulla szex, nulla intimitás - nekem is úgy tűnik, hogy csak spermadonornak kellettél.

2018. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
50%

Na, az egyutterzes nelkuli harpia sereg jol leszavazott, de mar nem csodalkozom ezen. Kerdezo, tedd azt, amit szeretnel. Eleg ideig vartal. Ha valni akarsz valj, ha szeretot akarsz szerezz egyet, ha kuzdeni akarsz meg a hazasdagodert akkor pedig ne finomkodj, hanem legyel brutalisan oszinte. Ha kell kiabalj. Eleg gaz, de nagyon sok no csak ebbol ert. Es meg mindig nem alruhas ferfi vagyok, mindossze megtanultam azt, hogy ha masoknak akarok segiteni akkor nem magambol kell kiindulnom.


Meg egy kis filozofia a vegere: ha az ember almatlan valtoztat a szokasain. Ha hullik a haja sampont valt, vitamint szed. Az emesztesi panaszaval orvoshoz megy. Barmi baja van a testevel azt kezeli, de ha nincs libidoja akkor azt neki fogadjak el, mert neki jogai vannak es kulonben is mit kepzelnek, stb. Pedig ez ugyanolyan kezelendo dolog, mint a korpas fejbor, es ha valaki ezt erzekeli magan akkor nem kene beletorodnie - es foleg a masiktol varni az alkalmazkodast eveken at. Ha nekem elmulna a vagyam biztosan nem nyugodnek bele no letemre, hanem keresnem az okokat. Ez pontosan ugyanolyan igenytelenseg, mint hogy a ferfiak nem jarnak prosztata szuresre.

2018. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%
Egy óra eltelt az utolsó válaszom óta. A sok leszavazó ezalatt megtehette volna, hogy érdemi válaszra méltat, de nem. Úgy látom a szavaim célba találtak. ;)
2018. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Biztos nem én szavaztam, megértem amit írtál és valahol igaz is!
2018. márc. 25. 20:07
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagy egyedül ezzel,nálunk is ez a helyzet.Az első gyerek születése után(megfoganás) a szexuális életünk szinte a nullára redukálódott,bár igaz ami igaz,kifogtunk egy hasfájós,napi 4 órát alvó babát.

Én a munka mellett maximálisan segítettem mindenben a feleségemnek,de a 2.gyerekprojektig szinte csak negyedévente szexeltünk.

A 2.gyerekünk is szinte egyből megfogant,amikor terveztük,veszélyeztetett terhes volt a feleségem,zéró együttlét.

Már elmúlt két éves a pici,ez idő alatt 5 alkalommal voltunk együtt.Mielött egyből megkapnám,hogy nem segítek neki,elmondom,hogy férfi létemre a házi munka kb.80%-át én végzem,legalább annyit pelenkázok,mint a feleségem és természetesen dolgozok és még mellette egy kis vállalkozást is intézek.

Nincs olyan hét,hogy ne kapjon a feleségem virágot vagy valami meglepit tőlem,amivel próbálom felvidítani.Munka után a picikkel foglalkozok,etetem,fürdetem őket.

Nem tudnék élni nélkülük!

Amennyire van időm,otthon edzegetek,nem hanyagolom el magamat.

Én is azt vettem észre,hogy mindig próbál valami kifogást találni,hogy már a kezdeményezédi kedvemet is letörje.

Nagyon nehéz helyzet,szeretem a feleségem,mindenben tökéletes,de az,hogy már 7 hónapja nem szexeltünk,az már elviselhetetlen.Jó férjnek és jó apának gondolom magam,de mindig csak bizakodok,hogy később jobb lesz !

Szoktunk beszélni is erről,neki csak annyi a válasza,hogy ő teljesen megvan szex nélkül.

Megcsalni nem tudnám,nem tudnék a gyerekeink nélkül élni.

2018. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk már lassan 2 hónapja semmi, és nem miattam. Ha lett volna időnk (1-2 óra szabad) a dolgokra, akkor is fontosabb: a bevásárlás, házimunka. Vagy valóban jön a szokásos fejfájás, vagy jelenleg menzesz van. Én ilyenkor megsértődök megmondom őszintén. Nem papnak mentem el, nem fogok könyörögni szexért. Akkor megyek majd máshoz, még ha pénzbe is kerül. Lassan érik a dolog, mert évek óta ez megy. Azt hiszem elég türelmes vagyok, de 36 évesen nem 76 éves lankadt faxnak érzem magam.
2018. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%
Kedves Férfi társaim! Csatlakozom hozzátok, nálunk havi 1X van egy 5 perces, természetesen a feleségem részéről ásítozva, fapovával. Én bármit megtennék neki, de ő csak azt mondja, hogy ne fárasszam magam, essünk túl a dolgon. Én már azon ötletelek, hogy létrehozok egy zártkörű weboldalt olyan férfiak és nők számára, akik hasonló cipőben járnak. Egyfajta "társkeresőként" funkcionálva... A hagyományos társkeresők tökéletesen alkalmatlanok az ilyen célokra, mivel ott a nők csak parádézni és egót építeni vannak. Az én ötletem kizárólag házasoknak lenne, olyanoknak akik nem kapják meg a szexet. Mert vannak nőkben is olyanok...
2018. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

18...20as vagyok.

Ez jó ötlet. Csak ugye az a kérdés hogy biztosan csak olyan jelentkezik aki nem kapja meg vagy olyan is aki csak unja?!

2018. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
87%
Zártkörű, limitált. Mondjuk 20 ffi - 20 nő. Kiderül az gyorsan mi a helyzet. Mondjuk abban van valami, hogy egy nőre 1000 férfi jelentkezne. A társkeresőkön is ez a helyzet. Ha egy nő 40 éves 165/52, akkor kb. 50X-es a túljelentkezés, a nők helyzete finoman is fogalmazva nem rossz. A gond a férfiakkal van, ez tény. Én is haragszom az olyan gyökerekre, akinek otthon mindent megad az asszony, de az félremegy. Jómagam mindent megteszek a családért, a feleségemnek udvarolok, otthon besegítek mindenbe, kívülállók szerint még az átlagnál jobban is tartom magam...eredmény? Ridegtartás, nulla szex.
2018. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!