Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek mi lebbe a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek mi lebbe a reakciótok ha a párotok egymás után többször elutasítaná a közeledésedet aztán meg közölné, hogy megjött és azért nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Ez elég sűrűn előfordul. Nincs szerető ebben biztos vagyok. Inkább a fáradtságra fogja. Ti megsértődtök vagy beletörődtök?
2018. márc. 25. 12:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Leírom, nálunk hogy van szex három gyerek mellett is:

Tegnap kettesben romantikáztunk, elutaztunk kicsit várost nézni.

Ma ő főz, én pihenek: nyugiban fel tudok rakni egy hajpakolást, vehetek egy hosszú fürdőt.

Minden nap bókol, rendszeresen csókolózunk és átöleljük egymást. Néha meglep egy kis aprósággal. Naponta elmondja, milyen szerencsés, hogy velem lehet.

Este meg addig fog nyalni, amíg nem kapok levegőt és reszket mindenem. Már alig várom. ;)


Ha benyögne ilyeneket, hogy azért vagyok, hogy legyen kivel dugnia vagy beverné a durcit, mert megjött, akkor valószínű havi egynél többször én se feküdnék alá. De a válás sem kizárt!

Tessék tudomásul venni, hogy a jó szexhez két ember kell! Aki csak elvárja, annak nem lesz benne része.

2018. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
24%

No vagyok es regen en is noparti voltam ebben a kerdesben, de aztan fordult a kocka. Eleg visszasnak tartom, hogy a nok folyton azert sirnak, hogy nekik is joguk van fuvel-faval, mint a ferfiaknak, aztan hazassagban meg joguk van elzarni a szexcsapot. Az is kicsit ellentmondasos, hogy kikerik maguknak, ha csokkent ertelmunek titulaljak oket a ferfiakhoz kepest, aztan ilyen helyzetben ugy kell beloluk mindent harapofogoval kihuzni, mint egy durcas ovodasbol. Lelki gondja van? Ragyogo, ossza meg a parjaval, ne pedig gubbasszon rajta. Ha a szex kenyszeriteset elutasitjuk, akkor a szandekos, nyomos indok nelkuli szexmegvonast is el kell. En mar leszoktam arrol, hogy rogton a ferfi fejehez vagjam, hogy biztos szar az agyban. Ha eddig nem volt akkor nagy valoszinuseggel most sem az. Ha meg az asszonynak megse tetszik valami akkor a jo eg aldja meg, beszeljen! Az nem felnott es egyenrangu viselkedes, hogy indoklas nelkul rakenyszeritem a masikra az akaratomat.


Amugy meg lehet neha galansnak is lenni. Nalunk en vagyok a nagyobb etvagyu es ha a paromnak nincs kedve a szexhez akkor sem hagy soha "ehesen", mindig kenyeztet a kezevel. Erdekes modon o soha nem hivatkozik a jogokra, hanem onzetlenul oromet akar nekem okozni. Nagyon ritkan mondunk kategorikusan nemet a masiknak es bizony az a velemenyem, ha valaki meg akarja tartani a masikat akkor ne a szex legyen az utolso dolog a listajan. Mondom, se a szexre, se a szextelensegre nem lehet mast kenyszeriteni. Nehogy mar egy utolso szemetlada legyen valaki, mert meg evek multan is kivanja a parjat es szeretne vele lefekudni...


Mielott valami okoska kiforgatna a szavaimat en a nagyon suru, heteken, honapokon at tarto elutasitasra ertem ezt.

2018. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, ez nyilván a következménye valaminek, szóval azt kellene tudni.

De azért kérdezd meg, hogy akkor mit javasol, hogyan legyen normális szexuális életed?

2018. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
18%
$zarj rá!
2018. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ossz meg egy kicsit tobb informaciot kettotokrol! Miota tart ez, hogy probaltad kezelni, mekkora a gyerek stb. Ne csak tomondatokban valaszolj, hanem ird le a helyzetet ugy, hogy beleelhessuk magunkat. Igy most mindenki arrol beszel, ami eloszor eszebe jut. Lehet h neked van igazad, lehet az asszonynak, lehet egyikotoknek se.
2018. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A gyerek 6 éves és a terhesség kezdete óta tart. Olyan mintha csak addig kelkettem volna amíg megcsinálom a gyereket. Aztán le van tudva és kész. Bár a feleségem még szeretne mégeggyet csak így nehezen jönne össze.
2018. márc. 25. 14:44
 17/31 anonim ***** válasza:
21%
Nőként én utálom a prűd fap.nákat. Ne is csodàlkozzanak ha hozzám jönnek a férjeik
2018. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!!!

Nálam ugyan ez van!!!

2 évvel nagyobb a gyerek de azóta semmi intimitás!!!

Már azt kérte hogy ne nyaggassam

2018. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Na itt is ugyan az a helyzet!
2018. márc. 25. 16:59
 20/31 anonim ***** válasza:
55%

Na igen. Ha félre jársz egy szemét vagy mert megcsalod.

Ha nem és magad szenvedsz akkor még egy lúzer vagy!!

Ez nem túl egyszerű.

Én ott látom a hibát magamnal hogy gyerek előtt sem volt annyira egyforma az igényünk szexuális téren. Talán akkor nem kellett volna gyermeket vállalni.

2018. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!