Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek mi lebbe a reakciótok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek mi lebbe a reakciótok ha a párotok egymás után többször elutasítaná a közeledésedet aztán meg közölné, hogy megjött és azért nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Ez elég sűrűn előfordul. Nincs szerető ebben biztos vagyok. Inkább a fáradtságra fogja. Ti megsértődtök vagy beletörődtök?
2018. márc. 25. 12:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
A sokadik alkalom után elküldeném a búsba. És elmondanám neki, hogy nincs ezzel semmi gond, szíve joga visszautasítani a közeledésem, de én eddig votam hajlandó ezt elnézni neki. Ha most megbocsájt elmegyek p@ncit vadászni. Csá.
2018. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell beszelni, mi az oka, nem azonnal idegbol reagalni ra. Nyilvan nem viccbol utasit el, hanem van valami oka, ami lehet megoldhatatlan problema, de lehet megoldhato is, csak nem tudja magatol elmondani, hanem ki kell szedni belole. Miutan tudjatok az okokat, arra lehet mar reagalni.
2018. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
5%

KB +1

31/f

2018. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
Csatlakozom a #1-hez.
2018. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem keresss egy szexben jó nőt és azzal legyél.

Úgy jársz mint én hogy belém beszélt a párom a gyereket aztán évek óta még alig van szex.

Így vagy félre megyek vagy magam oldom meg

2018. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
#2 Een ncs mit megbeszélni. A szexualitás a kapcsolatot egyik alapja, ha hiányzik belőle a vágy azt nem lehet megbeszélni. Ha csak olyan hülye, hogy dacból nem akarja azon pedig nem szokott egy beszélgetés segíteni. Másrészről pedig felnőtt férfiként derogál nekem bármelyik nőnek szexért "könyörögni". Ez egyszerűen gáz.
2018. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Ha a feleség számára ez csak házastársi kötelesség, neki nincs benne élvezet, akkor nem csoda, ha nincs kedve az egészhez.

A jó szexre senki se szokott ráunni.

2018. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem is a gyerek születése óta van ez. A gyerek miatt meg nem lépnék le szívesen!
2018. márc. 25. 13:13
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
6# Csodalatos szexualis kulturad lehet, ha neked ez ennyi, hogy vagy van vagy, vagy nincs. Tudod a nok nem ugy mukodnek, hogy egy tavaszi fuvallatra is beindulnak, mint a ferfiak, mindegy mi van, hanem vannak olyan lelki problemak, amik abszolut megolik a libidot, akkor is, ha amugy alapesetben meg vonzodnanak a ferfihoz. Terhesseg utan meg plane gyakori eset, hogy nincs kedve szexelni a nonek, volt is egy kerdes x napja, amiben a no irt ki ilyet, es leirta, hogy egesz nap megallas nelkul vagy a gyerekkel foglalkozik, vagy takarit, este 9-kor meg azonnal elalszik, ahogy a gyerek is. Neha nem artana a ferfiaknak is felfogni, hogy az ovek is a gyerek, az o felelosseguk is, talan akkor lenne kedve szexelni is a nonek.
2018. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%

7es vagyok.

Igen én is ezért vegetalok a párommal. A gyerek imádom.

Meghalnék nélküle

2018. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!