Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan oldható fel az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldható fel az a probléma, ha a férj akar 3. gyereket, de a feleség nem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a feleség, van 2 gyerekünk, úgy érzem így tökéletes az életünk, de a férjem állandóan azt feszegeti, hogy szeretne 3. gyereket.

En mar nem, a gyerekekkel kb. 90%-ban en foglalkozok, kvazi szulnek még egy gyereket magamnak.

Mi a véleményetek?

Aki ilyen helyzetben volt, mi lett a vege? Hogyan sikerult megoldani ezt a “nézetelterest”?


2018. márc. 19. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne szulj ha nem akarsz,

a te nyakadba nyug... o elmegy dolgozni gondolom hazamegy

jatszik a gyerekekkel es lepihen

mig te a gyerekeket neveled,vezeted a haztartast

amugyis egy picibaba rengeteg elfoglaltsag

oruljetek h van 2 egeszseges gyermeketek

sajnos van akinek nem adatik meg

2 gyermek ha neked eleg,ne menj bele a 3.ba

neked is kell a szabadsag sok sok ev utan,

gondolom szeretnel dolgozni tarsasagba jarni

sajnos a legtobb 3-4 gyermekes anyukak picit megőrulnek

sok sok ev otthon,a gyerekek es a haztartas korul?!

Meg ami a legfontosabb ha a reszedrol nem szivbol jon

semmi ertelme sincs...

bar amikor a pici a kezedben lenne megvaltozna minden es o lenne a kis kicsi kincsed

baratnomeknel 1 volt tervezve,kulfoldon elnek nincs mama papa

igy nehez munkat talalnia

aztan a ferj akart meg 1 babat,beadta a derekat

imadja ot is termeszetesen.🙂

a 2 gyerek a mindene

a ferje nem foglalkozik a gyerkekkel,hetvegente alig van otthon

allandoan haveroknal van bulizik

jovore koltoznek haza,vissza magyarba

mert a 2 gyereket nem tudja egyedul nevelni

marmint nem talal munkat bolcsi es ovi mellett

a ferj dolgozik a gyerekekert nem tud menni,sem hozni oket

igy jonnek vissza,pedig azert mentek ki h a gyermeknek mindene

meglegyen...

mi is kinnvagyunk,baba tervezes alatt allunk

de 1 babat szeretnenk akinek mindent megtudunk adni

aztan persze az evek lehet hoznak meg 1 picit🙂

de en 1nek is orulnek nagyon

2018. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát figyi, ez nehéz dolog, tényleg... van egy módszer, de rendkívül kockázatos, és sosem tudhatod, mi lesz a vége... tényleg qrva nehéz, minden létező erőforrásodat, és energiádat igénybe fogja venni. Mondhatom? Készen állsz? Figyu, íme a titok: BESZÉLGESS A FÉRJEDDEL B.AZMEG!!!
2018. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nyilvan sokat beszelgettunk mar errol a temarol, de ez egy allando feszultseg kozottunk akarhanyszor szoba kerul a gyerek tema...

En kategorikusan kijelentem, hogy nem akarok tobb gyereket, ő pedig azt, hogy szeretne 3-at. Hogy miert? Mert o mindig is 3 gyereket akart, hogy szep nagy csalad legyunk. Hozzateszem 2 lanyunk van es mindenkinek mondogatja, hogy neki kell egy fiu is. Hat, ez eleg égő szerintem, ezen az okori szemleleten valahgy mar tul kellene lepni, hogy ha nincs fiad, akkor nem orokited tovabb a nevet stb. Talan akkor mar nem is vagy ember?

Latja rajtam, hogy azert mennyire lestrapaltak a gyerekek es sokszor olyan, mintha ha o is belatna, hogy nem kellene mar elolrol kezdeni az egeszet egy csecsemovel, amikor a lanyok mar nagyobbacskak es most tudnek talan egy kicsit felszabadulni, igy hogy konnyebb veluk, de utana ujra elkezdi fujni, hogy 3 gyereket akar.


En a dontesemet megvaltoztani nem fogom, kerdes hogy ha allandoan szembeszegul az allaspontunk milyen kovetkezmenye lesz?

2018. márc. 19. 20:48
 14/19 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy a munkajabol adodoan nem tud valtoztatni a napirendjen, tehat ha megszakad sem lesz itthon pl. minden este furdetesre, ez fix. A masik az onallo, szabad, sajat szorakoztatast hivatott programok, amibol szinten nem fog engedni, ez is fix.

Szoval, biztos vagyok benne, hogy minden maradna ugy, mint eddig, csak nekem lenne tobb teendom.

2018. márc. 19. 21:01
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Egy önző dög , van sok ilyen. Csak azt hajtogatja amit ő akar, de érdemben hogy lemondjon valamiről a gyerek miatt ááá azt nem , majd az asszony megoldja. Persze....

Tarts ki a döntésed mellett, aztán majd lesz ami lesz. Majd beletörődik, mást úgy sem tud.

F35

2018. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem... én egyet SEM szültem volna ilyen embernek... szánalmas és undorító.
2018. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy megszülöd, de akkor most 1000%-ra fiút csináljon!
2018. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

es mi lesz ha az is kislany lenne???

majd akar 4.-et is?

2018. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus önző módi a fèrjed részéről. Persze hogy neki kell mèg egy gyerek, hisz nem neki kell kihordani, megszülni, éjszakàzni vele, szaros pelenkàt cserélni, foglalkozni vele nagyrészt, kiesni a munkàból stb. Ha nem akarsz ne szülj. Csak magaddal meg a gyerekkel szúrsz ki.


Egy dolgot tehetsz. Közlöd vele a döntésedet és TE magad védekezel a tovàbbiakban, nehogy eszébe jusson trükközni. A fog.gàtlót mindig tartsd magadnàl, ellenőrizd nehogy babràljon vele.

2 dolog lehetséges. Vagy elfogadja a helyzetet, vagy eldobja az egész csalàdjàt, a hàzassàgàt, két gyerekèt mert nem az van amit ő akar. Sose szülnék 3. gyereket senki kedvéért, de 2.- at se nagyon, max egyet esetleg.


Egyébként meg nulla garancia van arra hogy fiú lesz, ezt is mond meg neki. Akkor mi lesz?? Addig szüleszt amíg nem lesz fiú vagy mi?

2018. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!