Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Távházasságba" nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Távházasságba" nem merek babat vallalni, jogos az aghodalmam?

Figyelt kérdés

Ferjem hetekig tavol van a kulfoldi munka miatt, szeretne mar gyereket, en is. De! Nem ugy h majd magamnak szulok es nevelem, nem erti h mi a bajom ezzel. Neki ez kb a normalis. De most is mire megyunk a penzzel ha nincs eletunk. Hiaba probalok errol beszelni, suket fulekre talal, mindig az van h majd hazajon, majd, majd... Nem tudok igy tervezni h mar tenyleg csak a penz a lenyeg. Itt ulok mint a kopott gyongy egyedul. Hiaba szeretem nagyon, neha ugy erzem h ez igy nem hazassag, elhagyni viszont nem akarom.

Meg amugy is h vallalnek babat. Egyedul neveljem, aztan ha esetleg vege lenne, elszurnam az egesz eletem?



2018. márc. 12. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

és ez meddig lesz még így?

ha pl házra gyűjtötök, az mondjuk 3 év, és aztán itthon lesz vagy nem tervez itthon lenni?

2018. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Annyi penzt osszegyujtott mar ha a hazatt tokeletesre megcsinaljuk, plusz marad is. De ez sem eleg, mert ha lesz gyerek akkor annnak kell, ha ez lesz akkor meg arra.

Szerintem nem is igazan tervez itthon lenni. Mar ott tartok h fel se merem hozni a temat

2018. márc. 12. 11:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy tervez-e hazajönni. Ha nem, akkr ennek nincs jövője
2018. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Én sem vállalnék így gyereket, hogy teljesen egyedül nevelem, mintha ő ott sem lenne a családban.
2018. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az aggodalmad. Ahogy egy fél mondattal utaltál rá, lehet, hogy tönkre fog menni a házasságotok, ha nem lesz változás.
2018. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bence_ ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kimennél te is?
2018. márc. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

Amikor hozzámentél ez nem volt probléma? Gondolom az sem baj, hogy megkeresi azt a sok pénzt stb... azt mondod, nem akarod elhagyni, de így tovább lépni sem tudtok. Ergo te semmilyen kompromisszumra nem vagy képes, hogy javuljon a helyzet, csak ő mindenképpen menjen haza. És utána meg az lenne a baj, hogy nem keres eleget az eddig megszokott színvonal finanszírozására.

Abba bele se gondolj, hogy neki még sz.rabb lehet, mint neked. Főleg, ha meglenne a gyerek, milyen nehéz lenne neki otthonhagyni titeket. Ő egyedül lenne külföldön, ti legalább ketten a gyerekkel. Ő mégis szeretne veled családot alapítani...

Gondolkodj.

2018. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a megerto valaszokat.

Igazabol azt mondja h tervez hazajonni, de nem ertem h hogy varjak még X evet... Mar igy is evek ota megy a dolog, 2 eve mar. Es igen, sajnos tudom h nem lesz ez igy jo :(

2018. márc. 12. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Pedig muszáj lesz lépni. Ő még évekig fogja ezt húzni és már ne is haragudj, de aki nem érti meg, hogy technikailag te egyedülálló anya lennél az fogyatékos. Nem érdekel hány diplomája van és hány nyelven beszél, a férjed buta. Ne akard átörökíteni a gyerekeidre a butaságát.


Te meg legközelebb gondolkodj majd előre, mert ahogy leírtad ezt a sztorit mindent lehetett sejteni előre. Semmi rejtélyes vagy döbbenetes nincs ebben a történetben, tucatszám vannak ilyenek. Legközelebb már a nagy tervek előtt legyetek mindketten alkalmasak a családalapításra, mert a "majd" az többnyire inkább "soha".


Egy háznak meg nem kell tökéletesnek lennie. :D Istenem, ha a szüleim erre vártak volna akkor nem élnénk a testvéreimmel, mert a mai napig sok hiányossága van a házunknak. Kérlek ne kezdd el sorolni, hogy mik hiányoznak a házatokból, nem érdekelnek a részletek. Ő nem akar annyira családot, mint te, ennyi az egész. Felháborít, hogy nem csak téged tenne gyakorlatilag egyedülálló anyává, hanem a gyerekét is apátlanságra ítélné. Minek az ilyennek gyerek, ha nem akarja látni? Meg feleség is.

2018. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom kamionos.

Ne vállalj gyereket! Ha valóban szereted persze tarts ki mellette, várd meg míg hazajön és akkor jöhet a gyerek.

Külömben egyedül fogod felnevelni.

De még így is ott van a dolog hogy bármikor elkezdhet újra külföldön dolgozni.

Én is kint dolgozom szóval ha valakinek úgy van gyereke az minden csak nem családi élet.

2018. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!