Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Teljesen ugy viselkedik mintha nem szeretne. Napkozbe sose jon oda megpuszilni vagy oda bujni, neki a szeretgetes az hogy rácsap a fenekemre vagy lefogdos gyorsba es ennyi. Ha en megyek oda puszilni vagy olelni gyors vissza olel/puszil es ennyi eleg is neki elmegy vagy tovabb telefonozik/tvzik. (Vagy sokszor zavarja ha oda megyek es vissza sem olel/puszil.) Es ha valaki esetleg azt hinne hogy azert “szeretget” ugy hogy lefogdos mert hogy a szex jobban erdekli vagy stb az nagyot teved mert heti 1x ritkan 2x van szex (akkor is 10-20 perc) es ha netalan en igenyelnem maskor a szexet azt kb lesz*rja, bezzeg ha o akar akkor orakig probalkozik hiaba en nem akarom. (Ez eleg ritkan van)...Agressziv is szokott lenni es sokszor kimond olyat amivel nagyon megbant (ilyenkor altalaban en is hozza vagok par dolgot). Sokat veszekszunk, ezert is mondtam mar tobbszor is hogy elvalok. Erre o atvaltozik es konyorog h ne mert o szeret stb.

Mit kellene tennem? Mar beszeltem errol nagyon sokszor vele szerinte semmibaj nincs koztunk, azt el ismeri hogy neha agressziv es bocsanatot ker (vagy nem) es ennyi reszerol. Van egy 1 eves kislanyunk is es neha vele sem akar foglalkozni (nem nagyon van hozza turelme, ha hisztizik) de egyebkent szokott vele jatszani es van hogy o furdeti le, szoval a kislanyunkal nem banik rosszul, csak turelmetlen, ami engem zavar. Mit kellene tennem? Regen nem volt ilyen...

Ne irjatok legyszives negativ kommentet, igy is kivagyok ettol az egesz helyzettol.



2018. febr. 22. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Itt megint az van, hogy "elcsúszott" a kapcsolat. Nem jó a kommunikáció, nem jó a szex. Ebben te is hibás vagy valamilyen szinten.. gondolom nem volt mindig így. Ha mindketten akarjátok, megmenthető, de sok energia és idő, és őszinte kommunikáció...
2018. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Forduljatok szakemberhez, aki segít rendbetenni a házasságotokat! Úgy tűnik, magatok nem boldogultok.
2018. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra ez hihetetlen! ÉN figyelmes vagyok, hátamon hordom az egész családot, simogatom, szeretgetem az asszonyt! Erre mi a reakció? A büdös nagy semmi. 2 havonta megszán egy 5 perces szexszel... hiába hozom le a csillagot is az égről... Hülyét csináltam magamból. Most komolyan! Létezik olyan hogy egy nő bújós, érzelmes és meg a szex is érdekli? ÉN EBBEN KOMOLYAN NEM HISZEK! LEHETETLEN!
2018. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!