Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeret velünk lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret velünk lenni a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem volt túl jó a kapcsolatunk az elmúlt időszakban. Elhanyagolta a fiunkat és engem is. Sosem töltöttünk együtt minőségi időt, mindig lerázott minket. Most a házasságunk újjáépítésén kezdtünk dolgozni. Ennek örömére ő külön programokat csinál a barátaival, síelni megy, ma fürdőbe. Természetesen minket nem visz magával. És nem érzi, hogy ez probléma lenne. Eddig az volt az oka, hogy nem jön velünk sehová, mert dagadt vagyok és ő nem mutatkozik velem. Lefogytam, csinos lettem, most sem akar velem lenni. De most is kitalál mindent, hogy miért az én hibám, hogy nem akar velünk lenni.
2018. febr. 20. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Azért ezt a sztorit meghallgatnám a férjedtől is, mert kétlem, hogy ő is így adná elő.

Ez így túl egyoldalú, és nem hiszem, hogy valóban így lenne.

2018. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Persze,ő az ellenkezőjét mondaná. Mert ő sokat dolgozik és sajnos nincs ideje arra, hogy itthon játsszon a gyerekével. Évek óta ezt hallgatom.
2018. febr. 20. 12:04
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez a "dagadt" lett a feleség is csak kifogás náluk Mindenre.A te példád is csak ezt igazolja, hogy nem ez volt a fő probléma.Egyszerűen rájött, hogy ő még "élni akar" kötöttségek nélkül.Jelenleg ti nagyon terhére vagytok a szórakozásának a megélésében.Lehet azon munkálkodik, hogy lévén gyáva emberként így akarja elérni, besokallj, és elválj.Így te leszel a rossz, ő meg az ártatlan bárány mások szemében.
2018. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én már besokalltam. És nem érti, miért vagyok rosszkedvű, ingerült. Nem értette soha, hogy fáradt vagyok, miután 8 éve egy éjszakát sem aludtam át, soha nem segít semmiben, sem a háztartásban, sem a gyereknevelésben. Most azon sértődött meg, hogy 3 hónapja várom, hogy elintézzen valamit, nem tette meg, én most a tettek mezejére léptem és elintéztem.
2018. febr. 20. 12:09
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A te férjed nincs felnőve egy házassághoz, és lehet soha nem is lesz.
2018. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Ez elég kevés info. Először is, ugyanazt értitek jó házasság alatt? A jó házasság elég szubjektív dolog. Tisztázzátok, hogy nektek mitől lesz jó egy házasság. Másodszor: megkérdezte valaha a férjedtől valaki, hogy hogy érzi magát az apaszerepben? Beszélgettetek erről? El tudja mondani neked a félelmeit, kételyeit? Elvárod, hogy megértsen, de Te megérted őt? Te dolgozol amúgy? Nyilván nem csak a Te hibád, hogy itt tartotok, de a férjed helyett nem tudsz változni. Csak magadon tudsz változtatni.
2018. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Persze, nem csak az ő hibája ez az egész, ketten csesztük el. Nem szereti az apaszerepet, a házasságosdit. Kiderült már, hogy más az értékrendünk, mást szeretünk, más fontos nekünk.
2018. febr. 20. 12:19
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez kiderült már, akkor mit csinálsz most éppen mellette?

Várod, hogy belé csap a villám és egy-kettőre egy teljesen más ember lesz? Ilyen nincs.

2018. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi tart még össze titeket? Nem lenne jobb elválni, hadd menjen mindenki a maga útján?
2018. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mikor már teljesen elegem van, mindig fordít magán annyit, hogy elhiszem, jobb lesz minden. És sikerül mindig pofára esnem.
2018. febr. 20. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!