Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeret velünk lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret velünk lenni a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem volt túl jó a kapcsolatunk az elmúlt időszakban. Elhanyagolta a fiunkat és engem is. Sosem töltöttünk együtt minőségi időt, mindig lerázott minket. Most a házasságunk újjáépítésén kezdtünk dolgozni. Ennek örömére ő külön programokat csinál a barátaival, síelni megy, ma fürdőbe. Természetesen minket nem visz magával. És nem érzi, hogy ez probléma lenne. Eddig az volt az oka, hogy nem jön velünk sehová, mert dagadt vagyok és ő nem mutatkozik velem. Lefogytam, csinos lettem, most sem akar velem lenni. De most is kitalál mindent, hogy miért az én hibám, hogy nem akar velünk lenni.
2018. febr. 20. 11:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Mondd, akkor mégis mi tart mellette?

Mit vársz egy ilyen embertől, akit se a felesége, se a gyereke nem érdekli?Ez már nem fog változni.Én lépnék kifelé az ajtón a gyerekkel minél előbb, hogy az új életemre koncentráljak, immáron nélküle.Nem értem miért jó kínlódni egy ilyen sza..r házasságban egy ilyen teljesen ellentétes értékrendű emberrel...ez egy fos kapcsolat, ami még rosszabb lesz, amint már szeretőket is talál majd magának...

2018. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Huha, ez nem hangzik jól. Te dolgozol? El tudnád tartani magadat meg a gyermeket?
2018. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő sajnos nem lépett arra a szintre, amit egy házasság, gyermek megkövetel. Ezt sajnos " kívülről" te sem tudod megoldani, mert abból konfliktus lesz...beszélj vele sokat, talán észbe kap, de a leírtak alapján nehéz jövő vár rátok.
2018. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de én egy egészségügyi probléma miatt magamhoz képest dagadt lettem. Amikor közöltem, hogy nem megyek így strandra nehogy napozás közben visszavigyen a Green Peace a tengerbe, akkor közölte, hogy gyönyörű vagyok így is. Rajta vagyok, hogy visszanyerjem a régi alakom, de így is mindig amikor el vagyok keseredve, hogy kínkeservesen mennek le a kilók akkor bátorít és segít ahol tud. Ha máshogy nem, akkor elmondja, hogy így is imád. 13 éve vagyunk együtt, és szeretjük egymást. A férjed nem szeret. Sem téged, sem a gyerekét.
2018. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nekem mindig azt mondta, dagadt vagyok, meg bálna, meg hogy nézek ki. Folyton sértegetett. És sajnos én el is hittem neki.
2018. febr. 20. 13:26
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál arra mi tart vissza hogy válás legyen belőle?
2018. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A fiam ennek ellenére nagyon ragaszkodik hozzá. Meg talán a megszokás.
2018. febr. 20. 14:19
 18/25 Bence_ ***** válasza:
100%

8 éve érzed rosszul magad.

Önértékelésed 0 hiszen simán ott vagy ahol dagadtnak,rondának tartanak.

Felejtsd el a férjed mert ez az egész rólad szól, 2-3 év munka magaddal és rendbe is jöhetsz ha akarsz.

Keress egy pszichológust!

2018. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
24 órás munkarendben dolgozom, mellette 2-3 nap plusz munka szintén 24-ben, de mindemellett a gyerekek az elsők. Ha itthon vagyok, vagy reggel hazajövök én viszem óvodába a nagylányt, besegítek a háztartásba is. A feleségem elhízott, ennek ellenére soha egy rossz szót nem szóltam, pláne nem bálnáztam le. Soha nem volt külön programon, együtt megyünk strandra is, nem szégyellem! Éretlen, mitöbb faragatlan a férjed, ha így minősít Téged. Nem tűrném ezt a megaláztatást, rácsapnám az ajtót és viszlát!
2018. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nekem mindig az az érv jut eszembe, hogy gondold végig, hogy milyen példát szeretnél mutatni a fiadnak. A férjeden te nem tudsz változtatni, (esetleg csak segíteni neki, ha ő akar), viszont saját magadat mindig lehet fejleszteni. Milyen emberi és női képet szeretnél mutatni neki, amit később ő is követni fog? Tiszteld saját magad, ez a legtöbb, amit adhatsz.
2018. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!