Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem szeret velünk lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret velünk lenni a férjem?

Figyelt kérdés
Férjemmel nem volt túl jó a kapcsolatunk az elmúlt időszakban. Elhanyagolta a fiunkat és engem is. Sosem töltöttünk együtt minőségi időt, mindig lerázott minket. Most a házasságunk újjáépítésén kezdtünk dolgozni. Ennek örömére ő külön programokat csinál a barátaival, síelni megy, ma fürdőbe. Természetesen minket nem visz magával. És nem érzi, hogy ez probléma lenne. Eddig az volt az oka, hogy nem jön velünk sehová, mert dagadt vagyok és ő nem mutatkozik velem. Lefogytam, csinos lettem, most sem akar velem lenni. De most is kitalál mindent, hogy miért az én hibám, hogy nem akar velünk lenni.
2018. febr. 20. 11:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Bírom ezt,panaszkodik de nem lép....Aki nem lép annak meg nem fáj eléggé....
2018. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de mindegy is mert van aki idősebb korában de újra megtalálja a boldogságot. Jól írták előttem, az nem jó példa a gyereknek ha azt látja hogy a kapcsolatban apa-anya nem boldog. Legnagyobb hülyeség azt mondani hogy a gyerek miatt nem válsz el.

Nekem két gyerekem is van, elhagytam az anyjukat, senkim nincs azóta, de a mai napig azt mondom jó döntés volt. Mai napig jó a kapcsolatom a gyerekekkel. Szóval ha a párod is akarja még ő is lehet jó apa attól függetlenül hogy ti már külön lesztek.

2018. febr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Akkor tűrj még pár éveig, menj tönkre, és neveld arra a fiadat továbbra is, hogy hogyan kell szarba nézni a nőket, hadd bánjon ő is így majd a párjával.
2018. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lifeishard ***** válasza:
100%
Te már megválaszoltad ezt a kérdést régen... A helyes kérdés az, miért nem lépsz le?
2018. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Majd a ferje kihajitja, a sok nyafogasnak az lesz a vege, a kerdezo tipust szoktak megcsalni
2018. febr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!