Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mérsékeljem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mérsékeljem a férjem számítógépes játékokkal való játszásának időtartamát?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Megbeszéled vele, hogy miért lenne jó, ha nem ezzel töltené az idejét.
2018. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hobby, szórakozási forma. Mennyit játszik naponta és mivel? Ezeket azért nem árt tudni.
2018. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Húzd ki a konnektorból a gépet, vagy ne fizesd be a netet!


Amúgy meg tényleg meg kéne vele beszélni, hogy a valóságban éljen és ne a virtuális térben.

2018. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi időt tölt egy nap/héten/hónapban játékkal jelenleg?


Mennyire szeretnéd ezt mérsékelni?


Egyszerűen csak kérd meg őt, hogy mérsékelje az időtartamot.

2018. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerű: szervezz olyan programot, amit szívesebben csinál.
2018. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már az elején leszögeztem, hogy én nem szeretem azt, ha valaki sokat játszik.

Aztán többször is felvetettem ezt neki.

De azt mondja hogy neki kell a játék.

Nem tudom átlagosan megmondani az időtartamot. De felnőtt férfi 34 éves, 5ig dolgozik, készítem neki a kaját odaül az asztalhoz s veszi elő a mobilját.

Aztán minden lefekvés előtt játszik. Ahelyett h mondjuk csendesen beszélgetve összebújnánk. Én van hogy odabújok hozzá, de nem veszi a lapot, tovább nyomkodja.

Hétvégén pedig van, hogy 2-3 órát (de ha rajta múlva szerintem sokkal többet is) játszik egyfolytában, amikor együtt is lehetnénk.

2018. febr. 15. 10:34
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Függőség. Egyébként meg valamiért nem olyan jó az ajánlatod neki, ami a játékélménnyel érne fel. Kicsit gondolkozz el azon vajon egy embernek miért van szüksége esetleg ilyen "függőséget" okozó dolgokra. A te unszolásodra nem fog rájönni. Az életszemléletét kellene megváltoztatnod előbb, hogy magától rájöjjön amit csinál az felesleges.
2018. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Mondd neki,hogy mától az ő dolga a vacsora készítése.
2018. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

várj, most esett le, a pasid mobilon játszik?!?! Na az gáz.

Én is játszom, szerintem napi 1 órát átlagban számítógépen, mert ez egy jó hobbi, kikapcsol, szórakoztat, amikor nem TVt akarok nézni, hanem valami interaktívabb kell, de mobil játék az tényleg függőség, annak nincs sok értelme.


De egy dolog igaz: azért játszik az ember, mert unatkozik vagy mert jobb a játék mint az élet. Hiába mondod neki, hogy ne játsszon, ha az alternatíva unalmas. Teremts neki valami izgalmasabb programot és nem fog játszani.

2018. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten játkb-zik vagyunk, xbox, 2-3 óra? Haha...

De megértelek, mert aki ezt nem szereti, annak nehéz lehet ilyen emberrel együtt élni. Mondjuk telefonos játékokat nem ismerem.

Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy neki meg az lehet unalmas, amit te "kínálsz", mi például túrázunk, várost nézünk stb. ha nem játszunk éppen. Tehát valami izgalmasabb program esetleg, mint az összebújás?

2018. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!