Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan 20 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év körüli fiú, aki nem játszik számítógépes játékokkal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

biztosan :D


24F ([ex]gamer és hobbi szinten játékfejlesztéssel is foglalkozom :D)

2017. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem, b+, a több százezer 20 éves közül MIND játszik videojátékokkal.
2017. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha nem is pont erre gondoltál, a honfoglaló is számítógépes játék, facebook játékok is azok. Inkább az a kérdés létezik ember aki egyetlen egy flash kvíz, semmilyen játékkal nem játszik?


Egyébként biztos, és ez most miért érdekes?

Probléma ha valaki játszik heti pár órát?

2017. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Miért,mi a baj azzal,ha valaki játszik néha?

Én Stickman Warfare-vel játszom

2017. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Letezik olyan 20 ev koruli csaj aki nem bamulja az okostelefonjat napi 4-5 oraban?


Amugy en ismerek ilyen sracokat. Ha gondolod megadom a szamukat.

2017. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudjátok, van olyan, hogy az ember exei kiakasztották valamivel, és nem szeretné, ha megint olyan pasit/csajt szedjen össze, akivel ez megeshet. Például amikor egy fiú nem szereti, ha egy lány szórakozóhelyekre jár, mert az exe ott csalta meg. Vagy az én esetem, hogy minden exem kocka volt (nem a honfoglalóval játszottak hanem olyanokkal amiket le kell tölteni és el lehet vele az egész napot is cseszni). Szóval az egyik akkor is játszott, ha átmentem hozzá, és szexszel se lehetett elcsalni a géptől, a másikat győzködték a haverjai, hogy szakítson velem, mert miattam kevesebbet tudott játszani velük, a harmadik meg azért nem találkozott velem, hogy tudjon kockulni. És nem heti pár órák voltak ezek hanem napi 5-6.

És lehet mondani, hogy a gamerek is foglalkoznak a barátnőjükkel, és akkor háttérbe szorul a játék. Igen, ez volt az első pár hónapban, utána meg nem. :)

Lehet, hogy kifogok egy olyan pasit, aki meg mondjuk focizni imád és amiatt hanyagol, de ezt nem éltem még át, és a rossz tapasztalatok miatt érdekel, hogy van-e esélyem olyan srácot találni, aki nem szeret játszani.

2017. ápr. 27. 15:04
 7/18 anonim ***** válasza:

#6:

én is tudnék mesélni az exemről hanem gamerként mennyit tettem érte és mennyit is értékelt ebből és mennyit kaptam én viszonzásul...

de persze megértem a te álláspontodat is, kereshetsz olyat aki nem gamer, vagy nem gyúrós (ismerek olyat aki pl gyúrósokkal nem ismerkedik, mert ilyen ex hanyagolta)

de inkább abba gondolj bele, hogy olyan társat kellene találnod akivel megtudjátok beszélni az igényeket! mire vágytok, mit tesztek a másikért és mit vártok tőle...


24F

2017. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Letezik, engem nem erdekelnek a videojatekok.
2017. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Én nem játszottam régebben sem, max nagy ritkán. Most meg egyenesen hiegen hagy. Magam sem értem a gamereket, számomra vicc kategóriás emberek.

29F

2017. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Te meg biztosan az Iphoneodat nyomkodod egész nap. Az se jobb semmivel.
2017. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!