Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok azokról a fiúkról akik napi több órán át számítógépes játékokkal játszanak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a barátom is ilyen, és néha fontosabb az a rohadt játek neki, mint én.
2010. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt nem-gamer pasim, de nem is tudnék rendesen kijönni egy nem-gamer sráccal, mert én is elég sokat játszom. Elég nagy valószínűséggel nem lennénk egy hullámhosszon.

25/l

2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő jelzők: függők, kockák, lúzerek. Azt javaslom kérjék szakértő segitségét a leszokáshoz!
2010. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: persze, aki minden hétvégén teljesen részegen botorkál valamelyik nagyon jó szórakozóhelyen, az jobb.

Ha meg te olyan vagy, aki csak sportol, tanul, egészséges életet él... akkor gratulálok, belátom, hogy nálam feljebb való ember vagy.

2010. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért a részegen botorkálás és a napi több óra játék között van átmenet. az én párom gépen dolgozik és mellette szereti a játékokat is. engem nem zavart sokáig, de mikor minden óráját ott töltötte akkor elegem lett, hogy ezekben az online szerepjátékokban éli az életét. megmondtam neki, hogy vagy az összes eltűnik a gépéről és keres más elfoglaltságot vagy vége, mert már nem volt normális. aztán megköszönte, hogy kirángattam onnan, azóta sok mással foglalkozik.

szerintem nem normális ha valakinek ez a mindennapi elfoglaltsága több órán át.

2010. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak: nyugi, ne szívd mellre, vannak, akik nem tudják felfogni, hogy ez is ugyanolyan hobbi, mint bármi más és rögtön pattanásos, koffein- és pizzafüggő kockákat vizionálnak, amint a téma szóba kerül.
2010. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Közben érkezett még 1 hosszászólás, tehát a kettővel fölöttem levőnek írtam.
2010. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem kéne...még tévém sincs, az igazi világra szavazok a virtuális helyett!
2010. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én is a kérdésben említettek közé tartozom, de bármikor abba tudom hagyni. Szerintem egyáltalán nem beteges dolog.

Z20

2010. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt időszak amikor a párom is ezt csinálta. Elég nehezen viseltem, de most valahogy leállt róla.
2010. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!