Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok azokról a fiúkról akik napi több órán át számítógépes játékokkal játszanak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annyi kérdésem lenne azokhoz a lányokhoz, akiket ez idegesít: akkor (persze tisztelet a kivételnek) ne járhatok órákhosszat shoppingolni, mert minket lehet az idegesít. Ne olvass órákhosszat, mert az is zavar. Minek egy kicsit elmélyülni egy másik világban, ha itt van ez?


Ez is ugyanolyan hobbi, mint bármi más. Néha jó kicsit elszakadni a valóságtól, akár egy könyvvel, akár egy játékkal. A játék egy kicsit interaktívabb, ezért szeretik többen. (bár egy igazán jó könyvhoz semmi sem érhet fel :P )

A lényeg, hogy szerintem nem kell leszólni másnak a hobbiát. Lehet valaki teljes értélű ember úgy is, hogy pár szabad óráját nem a semmit tevéssel tölti el. Én is szoktam játszani (nem is keveset), de ha éppen van valakim, akkor ő kerül az első helyre. Ez is csak egy hobbi. Persze, vannak akik nagyon durván oda vannak szögezve a gép elé, és ha fel kell állni előle, akkor teljesen rezignált hangulatba kerülnek. Na ők már túlléptek egy határt... de ameddig ez nem következik be, szerintem hülyeség a másikat szekálni. Főleg ilyen "vagy a gép vagy én" választás elé állítani. Mert szerintem ezt max. akkor lehet, ha már nagyon elfajul a dolog (minden nap, akár 4-5 óra játék, ha hívják akkor se megy sehova se, stb.).

Persze ez az én véleményem :)

2010. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!