Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság ház nélkül működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság ház nélkül működhet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Asság?

Nem.

Hol? Híd alatt?

Nem.

Mi albiban kezdtünk, gyűjtöttünk, örököltünk és vettünk egy házat, amit erősen át kellett építeni, na, erre majdnem ráment a házasságunk. De most már jó.

2018. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Nem. Szerinted véletlen van benne a nevében? :D gondolkozz McFly,gondolkozz!
2018. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lakas is eleg.
2018. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem működhet; összeházasodás/egybekelés után is lehet ugyanolyan, mintha csak simán járnátok és összejártok.

Szerintem összeházasodhattok nyugodtan , ha szeretitek egymást, bár szerintem felesleges cécó a házasságkötés. Sok pénzbe kerül; és az már a külvilágnak szól; hogy kifele akartok bizonygatni vele, megmutatni, hogy ti mennyire egybe-vagytok; ami meg pedig tök fölösleges. Ti tudjátok, hogy szeretitek egymást, mennyivel lesz több, ha az állam vagy akár az egyház áldását adja rá. Kik ők? Számotokra egy rakás idegen, akiket egyáltalán nem érint a házasságotok, ezért miért kéne rá az áldásuk, hogy együtt vagytok valakivel? Ők nem a feljebb valóitok. Együtt vagytok, mert szeretitek egymást. Ha meg Isten pl nem akarná , hogy együtt legyetek, dehát miért ne akarná, akkor meg bevágna közétek egy villám. A hitelesített az meg csak egy papír; ettől nem lesz senki boldogabb; szerintem tök fölösleges, és még tök rossz is. Másnak semmi köze hozzá, hogyha én pl együtt vagyok valakivel. Nem feljebbvaló, hogy ítélkezzen az én kapcsolatomon.

2018. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PErsze, mi is lakásban élünk és nem fogunk házat venni, mert felesleges.


A munka miatt ide-oda kell menni, úgyhogy egyszerűbb az albi.

2018. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kokohoho ***** válasza:
100%
Vagy bárhogy, vagy sehogy!
2018. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, mint házatlanság"
2018. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!