Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekünk lesz, de nem vesz el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekünk lesz, de nem vesz el?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, 4 éve együtt vagyunk. Sosem hozza fel a temat. En neha, akkor azt mondja hogy jo, meg jo elvesz majd. Meg vesz egy gyurut. Meg most is rakerdeztem es ugy válaszolt kb. Hogy hat most eloszor haladjunk sorban. En ezt ugy vettem hogy oruljek hogy jon a gyerek, ne akarjam meg ezt is.
2018. febr. 12. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért nem vesz el, mert megteheti. Ennyire egyszerű. Mindent ráhagysz, célozgatsz, felhozod a témát, de mindezt elég határozatlanul teszed, láthatóan nem olyan fontos neked a saját értékrended. A gyereket is előbb összehoztátok, pedig simán mondhattad volna, hogy te csak házasságba szülsz. Neki meg nem fontos a házasság. Ha egyikőtöknek sem igazán fontos, akkor miért tenné?
2018. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából te tehetsz erről, mert terhes lettél. Minek venne el, ha mindent megadsz neki papír nélkül is, nem de?
2018. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!