Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerekünk lesz, de nem vesz el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekünk lesz, de nem vesz el?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, 4 éve együtt vagyunk. Sosem hozza fel a temat. En neha, akkor azt mondja hogy jo, meg jo elvesz majd. Meg vesz egy gyurut. Meg most is rakerdeztem es ugy válaszolt kb. Hogy hat most eloszor haladjunk sorban. En ezt ugy vettem hogy oruljek hogy jon a gyerek, ne akarjam meg ezt is.
2018. febr. 12. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem egyik félnek kéne elvenni a másikat, hanem egyenlő felekként összeházasodni.
2018. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha igyis gyereket vallalsz, akkor ez akkora problema megsem lehet neked.
2018. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Hú remélem elvesz még a születése előtt :SSS Mert addig nem születik meg a gyerek mint tudjuk :SSS És egy gyűrű garantált biztonságot ad, hisz nincs is olyan dolog, hogy válás :SSS
2018. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha van egy kis esze, akkor nem vesz el. Érd be az együtt éléssel, és 3-5 gyerekkel. Jobb neked is, ha nincs papír, mert könnyebb lesz a válás. Kisemmizni, így is kisemmizheted.
2018. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Egy gyerek olyan kötelék, amihez képest a házasság meg a gyűrű, meg az emberi kitalációk a fasorban sincsenek.

Te mégis azt keresed, ami nincs, ahelyett hogy annak örülnél, ami történik veletek.

2018. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
És?
2018. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vesz el", "terhes vagyok" "jön a gyerek" "ne akarjam még EZT is"...örülsz te ennek a kapcsolatnak? Örülsz te a születendő gyermeketeknek?


Szőrszálhasogatásnak tűnhet, amit írok, de az írásodból azt szűröm le, hogy TEHER, TEHER, SZENVEDÉS, ÁLDOZAT, TEHER...


mintha a gyermeket is csak te szeretted volna...de remélem, nem így van, és mindketten terveztétek, vártátok, várjátok.


Mi a kérdés? Hogy miért nem vesz el? Azt talán ő tudná a legjobban megválaszolni. Boldog ő melletted? Örül a gyermeknek?

2018. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy 4 év alatt soha nem beszéltetek a terveitekről? Nem mondtátok el az álláspontokat? Talán még most is az lenne a megoldás, hogy beszéltek a házasságról. Ha pedig nem akar elvenni, akkor már késő bánat, eb gondolat.
2018. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4 alatt nem került szóbA?


Mellesleg teherbe ejtett? Igen. Kötelező elvennie? Nem.

Beszéltetek erről előtte KOMOLYAN? Nyilván nem.

2018. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked fontos lenne, akkor kérlek, áruld már el nekem, hogy mi a francért estél teherbe addig, amíg nem vett el? Komolyan nem értem. Ha nekem fontos, hogy először házasodjunk össze, akkor egész egyszerűen nem szülök neki addig, amíg ez nem történik meg. A francért kell olyan kapcsolatba gyereket vállalni, ahol nincs összhang alapvető kérdésekben sem.
2018. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!