Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek fogok tudni bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok tudni bízni benne ezek után?

Figyelt kérdés

A férjem munkaügyben külföldre utazott 4 napra.

90%-ban biztos vagyok benne, hogy bontatlan volt egy óvszeres dobozunk. Ma észrevettem, hogy fel van bontha, hiányzik belőle 2 gumi.

Azt gondoltam, magával vitte. Ma óvatosan megjegyeztem, hogy szerintem az a doboz bontatlan volt. Azt mondja, rosszul emlékszem.

Vélemények?


2018. febr. 10. 21:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

#20 Mit nem értesz abban, hogy 90% ?????

És különben is kinek képzeled magad? Ha nem tetszik valami, akkor nem olvasod el! Attól még, hogy te felsőbbrendűnek képzeled magad, még nem vagy az!

2018. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

már értem miért vagy csak 36%-os

kb. az iq-d is ezen a szinten van.

2018. febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Neked sincs okod a panaszra... Ha az egódról leesnél az íqdra biztos bajban lennél.
2018. febr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

sem az egómnak, sem az iq-mnak nincs köze ahhoz, amit reagáltam legelőször a válaszodra.


sztem inkább nézz magadba, hogy milyen sommás véleményt mondasz és kvázi hazugsággal gyanúsítod meg a kérdezőt.


meg még őt hibáztatod a kialakult helyzet miatt.


ez szexista ám.


nézz utána mit jelent.

2018. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Na megint a femináci terror. :-)))

Ehhez én fáradt vagyok. Nem vívok szellemi csatát egy fegyvertelen nővel. Ez nem férfias.

Írj amit akarsz, hisztizz, visíts, sértegess mit bánom én. Számomra senki sem vagy, így a véleményed se nem számít, se sem érdekel. Ha bajod van velem, az a te bajod, nem az enyém.

Az, hogy magadra ismertél a válaszomban, nem az én hibám. Ahelyett, hogy elgondolkodnál, hogy miért csalt meg a volt férjed, engem terrorizálsz. Szánalmas vagy, és sajnállak. Mostantól írhatsz bármit, névtelen az oldal, nem kell felelősséget vállalnod.

Puszi. :-)

2018. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!