Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogok tudni nyitni nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok tudni nyitni nők felé a szakításom után?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok egyedülálló. Úgy érzem, hogy 100%-ban nem sikerült még túltennem magam a volt barátnőmön.


Minden nő semleges a számomra. Egyiket sem szeretném megismerni komolyabban. Nem nyitok feléjük.


Tudom én is, hogy gátol az, hogy még nem dolgoztam fel teljesen a szakítást, de ez nekem kicsit ijesztő.


2017. jan. 25. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

én pár hete szakítottam, de már képes lennék nyitni. és nyitok is, csak senkit sem érdekel.

a sokadik szánakozó tekintet, illetve elolvasott de meg nem válaszolt üzenet után még mindig lenn vagyok.

valahogy picit mindig is irigyeltem azokat az embereket akik ezt "megtehetik" hogy bezárkóznak hónapokig, majd utána szinte egyből találnak valakit, mintha addig csak várnának rá.

Bezzeg ha én tenném mindezt? felemésztene a magány, egyedül csendben halnék meg, úgy hogy senki sem látja...

a társaság a lételemem a beszéd, a kommunikáció. Megőrülök ha ez nem működik.

és msot nem működik...

26/F

2017. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem bő egy év volt, mire kihevertem a dolgot. Ez mindenkinél más, siettetni nem tudod.

Ne nyiss más felé, ha még a másikat nem dolgoztad fel, mert az az újjal szemben nem túl fair

2017. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyszer nyitottam a fél év alatt egy lány felé, de úgy gondoltam, hogy jobb, ha befejezzük. Nem írtam neki többet.


Néha azt hiszem, hogy túl vagyok rajta, de aztán jön a felismerés.

2017. jan. 25. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok alkohol és gyógykúrás segít! Ne akarj kapcsolatot, csak ezeket terápia szerűen.
2017. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. 10. 23-án. Tuti!
2017. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"2019. 10. 23-án. Tuti!"


Az még messze van, különben is ünnep :)

2017. jan. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!