Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek fogok tudni bízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogok tudni bízni benne ezek után?

Figyelt kérdés

A férjem munkaügyben külföldre utazott 4 napra.

90%-ban biztos vagyok benne, hogy bontatlan volt egy óvszeres dobozunk. Ma észrevettem, hogy fel van bontha, hiányzik belőle 2 gumi.

Azt gondoltam, magával vitte. Ma óvatosan megjegyeztem, hogy szerintem az a doboz bontatlan volt. Azt mondja, rosszul emlékszem.

Vélemények?


2018. febr. 10. 21:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék megbízni benne,mindig ott motoszkálna bennem a mi van ha..

Az üzleti út is olyan klisés. Volt régebben egy partnerem,akinek volt valakije. Ő úgy szabadult el a barátnőjétől pár napra,hogy "üzleti út".

2018. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
sztem sem lehet ennyire gyoker valaki.
2018. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Azert mentem a ferjemhez anno mert okos stb..

Biztosan nem az otthoni keszletet hasznalna, es ha ezen gondolkoznek, sokkalvkomolyabb problemaink lennenek

2018. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 WheneverYouWant ***** válasza:
Gyanakvásod maradjon fenn. Felesleges minden aprósággal szembesíteni és veszekedni rajta. Ha megdönthetetlen bizonyítékod van a megcsalásra akkor lépj.
2018. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha ez z első félrelépése, simán lehet ennyire béna.A volt férjem is annyira rutintalan volt, hogy 3 hét után rájöttem, hogy megcsal.Soha többé nem tudtam volna benne bízni.

Légy résen!

2018. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
9%
ferj feleseg koton most komolyan?
2018. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ezt igenis vedd komolyan.

az emberek nem ok nélkül járnak gumival, szexelt vagy szexelni készült.

és ne hagyd, hogy mások elbagatellizálják a problémát.

itt nemcsak arról van szó, hogy megcsal és hazudik (bár ez is súlyos), de akármilyen nemi szart hazavihet és megfertőzhet.


a gumi nemcsak vaginális és anális szexhez kell.

ugyanúgy fertőz az orális szex gumi nélkül, az is, ha neki csinálják, vagy ha ő nyal ki vkit.


erről sokan nem tudnak, pedig jó sok szert lehet összeszedni, olvass utána.


és ne hagyd, h. átverjen.


nyilván te emlékszel jól, és ő hazudik, és a tilosban jár.

2018. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
javítom: jó sok SZART...
2018. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te beszéled be magadnak. Bontatlan dobozból 100% hogy nem vitt volna el otthonról.

Ha üresen tartod a zacsiját, akkor nincs okod az aggodalomra. Ha meg nem elégíted ki, akkor ne csodálkozz, ha más nőnél keresi a kielégülést.

Mivel aggódsz, és attól tartasz, hogy más nővel van, tudod jól, hogy nem elégíted ki. Talán még nem késő, hogy helyrehozd a dolgokat.

2018. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Szerintem te beszéled be magadnak. Bontatlan dobozból 100% hogy nem vitt volna el otthonról."


az azért elég bicskanyitogató, hogy hülyének nézed a kérdezőt, mégiscsak ő látta, ő volt a szemtanúja.


te látatlanban hogy mered megkérdőjelezni az igazát, bszki?!

2018. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!