Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőröl aki 40 évesen még nem házasodott meg?

Figyelt kérdés
Itt lakik a faluban, nem azt mondom hogy tetszik de nagyon helyes, csinos lány, tudjátok az a magas, vékony, sápadt bőrű... de iszonyat visszafogott, csendes, és ilyen sznob, konzervativ stilusa van, egyátalán semmi társasága nincs a faluban, tanárként dolgozik, és az anyjával él meg a kutyájukkal. Régóta ismerem de sose beszéltünk (csak az anyjával), egyébként 10 éve volt vmi vőlegénye de azóta semmi, sokat nem tudok róla de pasija biztos hogy nincs
2018. febr. 10. 12:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még te nemmlátod, de az ember nagyon bele tud pállani helyzetekbe, vagy hogy mondjam. és hopp ki is esik egy évtized.
2018. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Vele nem jönnék össze, túl idős. Gyerekként sokat jártam hozzájuk, ma már szinte nem is beszélek velük, valahogy kiuntam őket már egy ideje. Ritkán amikor náluk vagyok látom ezt a fura helyzetet, de annyira nem érdekel hogy erről faggatózzak. És vagyok annyi idős, hogy ne sajnáljam a csajt, sose beszéltünk sokat, kettesbe meg soha. Csak kivülről elég zavaró, hogy ilyen is van, jol néz ki de ilyen ingerszegény életet leélni. De köszönöm a válaszokat, szerintem a legvalószinübb hogy aszexuális és félrenevelt.
2018. febr. 10. 13:53
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Vagy alkoholista. Dolgoztam dohányboltban, a vidéki tanárok egy jó része úgy issza a vodkát, mint más a vizet. Csak ők titokban szeszelnek, mikor más nem látja, az üveget pedig mindig cserélik, hogy ne legyen bizonyíték. Gondolom a sok gyerek az idegeikre megy.
2018. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki érzi élete fő céljának azt, hogy párt találjon. Van, aki annyira szereti a munkáját, családját, barátait, hogy ezek a dolgok teljesen kitöltik az életét és nem is érzi úgy, hogy párt kellene találnia. Van, aki egy múltbeli csalódás miatt inkább egyedül van, mert nem akarja mégegszer átélni a dolgot. De egy nőnél az is elég, ha csendes, visszafogott ahhoz, hogy a férfiak átnézzenek rajta.
2018. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez pontosan így van utolsó.

Aki nem viselkedik és öltözködik kihívóan a férfiak többsége szinte észre sem veszi.

Amúgy meg ezer oka lehet miért nincs párja. Betegség is közrejátszhat. Egyébként meg a magánügye, senkinek nem tartozik magyarázattal.

2018. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#10 ja nem úgy értettem, hogy a pasija legyél, rosszul írtam. Hanem hogy barát barát. Nyilván valóan szüksége van valakire, aki ebből kimozdítja. És nincs ott a faluban senki, aki megtegye amit itt jó lenne tenni.


És ne azért, mert sajnálod. Hanem csak. Ahogy ha leesett valami akkor klassz felvenni.


És amúgy lehet neked is érdekes lenne egy idősebb barát.


Szerintem, ha észrevetted ezt a helyzetet, és van benned annyi cselekvés, hogy ide is írtál, akkor megnézhetnéd még közelebbről. De ilyen félénk valakivel csak lassan lehet kapcsolódni. Lehet aztán jó oka van, hogy ott marad. De lehet csak meg kéne lökni kicsit, hogy mozduljon már. Simán van hova.

2018. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen érdekel,vagy nem érdekel? Nem tudok eligazodni Rajtad.Ha nem akarsz Tőle semmit,barátként se tudod elkêpzelni,nem állsz kapcsolatbanVrlr,akkor miért is érdekel annyirami állhat a háttêrben.Valami miatt cdak érdekel!
2018. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Én egy hasonló nőt vettem el...életem legrosszabb döntése volt, átkozom a napot amikor megláttam. Sótlan, érzéketlen, frigid. Istenem, ne engedd az ilyen nőknek hogy tönkretegyék egy normális és érző férfi életét!!!
2018. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

18-as, de gondolom az ismerkedési szakaszban is láttad,hogy ilyen, nagyon más nem lehetett. Miért vetted akkor el? Együtt vagytok még?

Azért nem lehet általánosítani csak a kora miatt, bizonyára olyan is van akivel semmi gond nincs, csak így hozta az élet.

2018. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!