Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőröl aki 40 évesen még nem házasodott meg?

Figyelt kérdés
Itt lakik a faluban, nem azt mondom hogy tetszik de nagyon helyes, csinos lány, tudjátok az a magas, vékony, sápadt bőrű... de iszonyat visszafogott, csendes, és ilyen sznob, konzervativ stilusa van, egyátalán semmi társasága nincs a faluban, tanárként dolgozik, és az anyjával él meg a kutyájukkal. Régóta ismerem de sose beszéltünk (csak az anyjával), egyébként 10 éve volt vmi vőlegénye de azóta semmi, sokat nem tudok róla de pasija biztos hogy nincs
2018. febr. 10. 12:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
munkahelyen pl ennél csúnyább, ilyen korú nőre tapadnak a pasik, rá miért nem? nem zavaró ez?
2018. febr. 10. 12:51
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Jól teszi. Azért ilyen csinos még mindig, mert nincs, aki leamortizálja.

Mondjuk h még mindig az anyjával él, az elég gáz, de faluhelyen nem nagyon van más lehetôség.

2018. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Ő dolga.

Ha tetszik próbálkozz mit veszíthetsz?

Lehet aszexuális azért nincs senkije.

2018. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne, hogy véleményem legyen róla? :D


Ezer oka lehet. Amúgy az érdekes kérdés, hogy miért nem ment el a faluból, ha nincs ott senki akivel jó lenne neki akár csak barátként. Az anyja miatt? Lehet a szülei nagyon magukhoz láncolták lelkileg.

2018. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan akad bepróbálkozó, csak vagy nős, vagy defektes, vagy mit tudom én, attól még lehet társasága,csak a falu nem tud róla mert eljár külföldre, városba, vagy akárhová.
2018. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben benne van a válasz is: falun lakik, 40 éves, iszonyatosan visszafogott, csendes, konzervatív, értelmiségi, nincs társasága.

Az is lehet,hogy a vőlegényében csalódott, vagy csak egyszerűen kifutott az időből és ebben a korban már nehezebb társat találni.


Bizonyára szeretne társat találni (bár már lehet,hogy feladta), de a fentiek miatt ez szinte lehetetlen számára.


Ha úgy érzed,hogy Te ezekkel a tulajdonságokkal is vonzónak találod, független vagy, próbálj meg Vele ismerkedni, bár úgy gondolom nagy kitartás kell ahhoz,hogy eredményre juss.


Biztos azért él még mindig otthon mert nincs miért elköltöznie. Ha nincsenek barátai, nem tartja a kapcsolatot senkivel, az édesanyjával bizonyára kötődik, érthető,hogy otthon maradt. Ez nem jelenti azt,hogy amennyiben kialakulna egy kapcsolata ezen nem változtatna.

2018. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukájának szüksége van az ő segítségére valamilyen formában? Akár ez is lehet egy ok. De ezt te jobban tudod, mint mi. Ha szeretnéd jobban megismerni, akkor tegyél egy próbát.
2018. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem nekem nem tetszik, én csak 25 vagyok :D Hát régen jól nézett ki, de látom már hogy korosodik, pl már nem olyan sima a bőre de még igyis fiatalabbnak látszik. Épp ez a fura hogy nem beszél senkivel, barátja sincs régóta, látszik rajta hogy sosem bulizott, nincs önbizalma, pedig simán lehetne a kinézetéből adódóan. Engem csak ez zavar, de borzalmasan. Az anyja is ilyen félénk, csendes természetü, de neki legalább vannak ismerősei. Pasit még simán találhatna ha akar, de én csak azt hallom folyamatosan hogy nincs, tesóm szokott amúgy hozzájuk kijárni kerti munkáért meg ilyenekért, én dolgozok. szóval csak zavar a dolog, úgy érzem valami nem stimmel vele, meglátom és eszembe jut hogy hogy is van ez? 40 évesen igy élni? lehet tényleg aszexuális, vagy rosszabb...
2018. febr. 10. 13:31
 9/19 A kérdező kommentje:
nem, neki nincs szüksége rá
2018. febr. 10. 13:32
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Legyél a barátja te. Mond meg neki, hogy látod. És rúgd fenékbe, hogy nem késő, álljon a sarkára és húzzon el a faluból. Persze ne ezzel kezd.
2018. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!