Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg kérlek, hogy a párotok akkor mennyi idős volt, illetve a nemeteket. Köszönöm!

Csak mert kétségbe vagyok esve 20 éves lányként, hogy még nem volt barátom, de már most férjhez tudnék menni meg legszívesebben gyerekeket szülni, ha lenne kinek. :)


2016. jún. 9. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy lemaradva semmiről!! :)

Nincs azzal baj, ha még nem volt barátod, hát majd lesz, ezen ne aggódj.

De szerintem először abban gondolkodj, hogy legyen egy fiú, akivel szeretitek egymást és "kipróbálod" milyen 1 kapcsolat, ne férjen meg gyereken járjon az agyad, azzal még bőven ráérsz.

2016. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

15f, es a parom 25l, afrikaban elek.. itt igy megy

most 21 eves vagyok

2016. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Dolgoznak a hormonok, látszik, a szaporodás mindenekelőtt.


De ne legyél kétségbe esve, először egy férfi kell aki segít mindenben és a társad lesz, elég utána eleget tenni a biológiai késztetésednek.

2016. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
28-28voltunk hazassagkoteskor,31valaskor.Szoval mennyivel voltam jobb helyzetben 31evesen mint te?hadd dolgozzanak a hormonok,kell hozza kello erettseg,tapasztalat es szerintem szerencse is h a megfelelovel hazasodj es a megfelelonek szulj!nem maradtal le semmirol;)
2016. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
20 évesen még nekem sem volt barátom, 24 évesen mégis férjhez mentem. A férjem 29 volt akkor.
2016. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En 24 o 26.8 eve voltunk akkpr mar egyutt,(elso kapcsolat),abbol 5 evet egyutt laktunk.
2016. jún. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27 és 33 évesek voltunk. Nyugi még van időd bőven.
2016. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Én 31, a feleségem 27 volt. De már több éve együtt éltünk előtte is.
2016. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 25 éves voltam amikor összeházasodtunk, a férjem 22. (24 évesen jöttem vele össze). Gyerekünk gyakorlatilag biztos, hogy nem lesz. A sors iróniája, hogy 23 éves koromig egyáltalán nem akartam gyereket, és most, hogy a férjem mellett már szerettem volna (szerettünk volna), kiderült hogy nem lehet, bár mindkettőnkkel baj van ilyen szempontból. Amúgy 4,5 éve vagyunk házasok, és a jelek szerint kettesben maradunk. Ennek is vannak előnyei:)


Szerintem nem vagy lemaradva semmiről, a gyerekvállalást meg pláne nem jó elsietni, érdemes jól átgondolni, stabil, több éves házasságba, vagy élettársi kapcsolatba vállalni, annak aki ezt a kapcsolati formát választja. Rengeteg ismerősöm ment szét, és volt pár válás is 1-2 évvel gyerekvállalás után.


30/N

2016. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, nem szeretnék áskálódni, és nyilván gőzöm sincs a helyzetetekről, de beültetés? Ismeretségi körömben sok mindenkinek sikerült. Vagy ha az sem, akkor örökbefogadás? Tudom, hogy ez nem Amerika, de na... hátha

2016. jún. 10. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!