Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg kérlek, hogy a párotok akkor mennyi idős volt, illetve a nemeteket. Köszönöm!

Csak mert kétségbe vagyok esve 20 éves lányként, hogy még nem volt barátom, de már most férjhez tudnék menni meg legszívesebben gyerekeket szülni, ha lenne kinek. :)


2016. jún. 9. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Örökbefogadás kizárt . Azt egyikünk sem szeretné. A másik dologról annyit, hogy pár év múlva lehetséges, de nem hinném. A férjem nem akarja erőltetni a dolgot, és őszintén szólva én sem igazán. Szóval kb úgy vagyunk vele, hogy ha összejön természetes úton, akkor nagyon fogunk örülni, de ha nem akkor nem. Nem görcsölünk már ezen.

Hallottam már horrorsztorikat , hogy az ilyen kezelésekre, meg beültetésekre járás mennyire megviseli a párokat. Egyik ismerősömék 8 évig jártak ilyenekre. Most válnak. (gyerek nem lett)

2016. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Én 26, a férjem 30 éves volt, amikor összeházasodtunk. Nyugi, nem vagy lemaradva semmiről :)
2016. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28 évesek voltunk esküvőkor gyerek még nincs most vagyunk 30 évesek
2016. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A gyerek nálunk is több év után jött össze. A feleségemnek hormonális okok miatt azt mondták, hogy 1-2% az esélye, hogy gyereke legyen. Amikor orvoshoz jártunk és próbálkoztunk, persze, hogy nem jött össze. Aztán letettünk róla, hogy lesz ami lesz, akkor meg egyszer csak hopp, teherbe esett. Aztán a 2. pedig már gyorsan sikerült. Így van 20 hónap a 2 lányunk között. A pici már 10 hónapos.
2016. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!