Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 24 évesen korai lenne férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen korai lenne férjhez menni?

Figyelt kérdés

Ha a leendő férjével együtt élnek, munkája mindkettejüknek van, és úgy egyébként is minden rendben közöttük.


Egyik kérdésnél láttam egy válaszban, hogy ilyen korban még ne gondolkozzon a lány házasságról. Az ihlette a kérdést.


2016. febr. 23. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

"Egyik kérdésnél láttam egy válaszban, hogy ilyen korban még ne gondolkozzon a lány házasságról. Az ihlette a kérdést."


Te komolyan megfontolsz bármit amit itt olvasol ? Ajjaj, vannak bajok.

2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
49%
Mindaddig, amìg a gyk olvasgatàsa alapjàn születnek ihleteid és ugyanitt kérdezgetsz az életről, korai férjhez menni.
2016. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból kérdeztem, nyilván az itteni emberek véleménye nem befolyásolja a magam életének döntéseit :D Csak érdekesnek tartom tudni, ki mit gondol. Mert csak. Nyilván ha engem megkérne most a párom, nem azért mondanék neki igent vagy nemet, mert itt a gyk-n sokak szerint ez még korai lenne :D
2016. febr. 23. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is számít, hogy mióta vagytok együtt? Azért egy fél éves ismeretség után nem nyerő ötlet.
2016. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem korai.
2016. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne. Bár így lenne velem is... :) Sokkal többet érsz ezzel, mint 30 fele rágódni, hogy uramatyám, hogy lesz így férj meg gyerek? De bennem egy begyöpösödött, konzervatív nézeteket valló nő veszett el, aki ilyen régimódi életre vágyik.
2016. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, le tudnátok élni együtt egy életet, akkor nem korai. De ezt nektek kell tudnotok.

Én 29 évesen mentem férjhez, de nem azért, mert "30 fele rágódtam, hogy uramatyám, hogy lesz így férj meg gyerek", hanem mert így alakult. Ha negyven évesen ismertem volna meg a férjemet, akkor negyven éves korom után házasodtam volna.

2016. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amikor ők ketten jónak érzik. Én 22 évesen mentem férjhez (ezelőtt 6 évvel) és nem éreztem korainak. Meg azóta se.


Ha viszont kételyeid vannak, akkor az azt jelenti, hogy neked még valóban korai.

2016. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem korai, én 22 voltam amikor összeházasodtunk a férjemmel (akkor voltunk együtt 6 éve, pont az évfordulónkon volt az esküvőnk), 24 évesen már szültem.


Egyébként szerintem embere válogatja. Én nem éreztem korainak 22 évesen sem, főleg ennyi együtt töltött év után, de valaki még 26 évesen is korainak érzi. Szerintem ez tényleg emberfüggő.

2016. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!